Rank sıralamam değişmedi .

 • Turkish Users

  Birinci slotumda Savaş bittikten sonra sıralamam değişmedi lütfen yardımcı olur musunuz. Dün birinci slotumda savaşı tamamladıktan sonra sıralamam 9k idi şuan hâlâ 9k normalde sabah uyandığımda sıralamam değişirdi fakat sanırım bug da felan kaldı defalarca mail atmama rağmen dönüş yapılmadı kimse ilgilenmedi. Lütfen rica ediyorum ilgilenirseniz sevinirim . Bir sorun oldu sanırım güncellemeden dolayı .

 • Turkish Moderator

  @omerovvvvv Merhaba,

  OSM'de her bir menajer aynı profilde 4 farklı kulüp yönetebilir. 4 farklı kulüp için 4 tane kulüp sayfanız bulunmaktadır. Bu kulüp sayfalarından kazandığınız menajer puanları ayrı ayrı hesaplanmaktadır.

  Dört kulüp sayfasından en fazla menajer puanı biriktirdiğiniz sayfa ana sayfanızdaki sıralamanıza etki eder. Diğer üç kulüp sayfasında kazandıklarınız ise kulüp geçmişinizde gösterilir.

  Sıralamanıza etki eden menajer puanlarının hesaplanması ise şu şekilde olur:

  • Son 180 günde toplanan menajer puanlarının %100'ü sıralamanıza etki eder.
  • 180 günden sonraki 520 günde (180-700 gün arası) toplanan menajer puanları %1'i bulana kadar her gün azalan bir oranda sıralamanıza etki eder.
  • 700 günden daha eski bir zamanda toplanan menajer puanlarının %1'i sıralamaya etki eder.

  Liginiz biter bitmez puanlarınız profilinizde gözükmüyorsa endişelenmeyin. Son 24 saat içinde bitirdiğiniz liglerin puanları 04:00 UTC saatinden önce profilinize yansımaz. (Bazen aksaklıklardan dolayı bu süre uzayabilmektedir.)

  İyi oyunlar.