Lütfen ilgilenirmisiniz Rank değişmedi.

 • Turkish Users

  Merhaba daha önce de defalarca mesaj attım ve buraya başlık açtım fakat pek ilgilenilmedi rica ediyorum biri ilgilenirse sevinirim , birinci slotum da sıralamam değişmedi birinci slotum mpsi en yüksek slotum fakat Savaş bittikten sonra normalde sabah uyandığımda değişirdi sıralamam şuan ,2 gün olmasına rağmen değişme olmadı yani ne yükseliyor ne düşüyor daha önce böyle bir sorun yaşamamıştım mail de attım fakat dönüş yapılmadı rica ediyorum lütfen detaylı bakılırsa bir sıkıntı olduğu ortada şimdiden teşekkür ediyorum kolay gelsin 🤗


 • @omerovvvvv

  Merhaba.

  Daha önce de size cevap verilmişti. Ve bazı durumlarda aksaklıklardan dolayı bu zamanın uzayabileceği de belirtilmişti.

  OSM'de her bir menajer aynı profilde 4 farklı kulüp yönetebilir. 4 farklı kulüp için 4 tane kulüp sayfanız bulunmaktadır. Bu kulüp sayfalarından kazandığınız menajer puanları ayrı ayrı hesaplanmaktadır.

  Dört kulüp sayfasından en fazla menajer puanı biriktirdiğiniz sayfa ana sayfanızdaki sıralamanıza etki eder. Diğer üç kulüp sayfasında kazandıklarınız ise kulüp geçmişinizde gösterilir.

  Sıralamanıza etki eden menajer puanlarının hesaplanması ise şu şekilde olur:

  Son 180 günde toplanan menajer puanlarının %100'ü sıralamanıza etki eder.
  180 günden sonraki 520 günde (180-700 gün arası) toplanan menajer puanları %1'i bulana kadar her gün azalan bir oranda sıralamanıza etki eder.
  700 günden daha eski bir zamanda toplanan menajer puanlarının %1'i sıralamaya etki eder.
  Liginiz biter bitmez puanlarınız profilinizde gözükmüyorsa endişelenmeyin.

  Son 24 saat içinde bitirdiğiniz liglerin puanları 04:00 UTC saatinden önce profilinize yansımaz. (Bazen aksaklıklardan dolayı bu süre uzayabilmektedir.)

  İyi oyunlar.