• Turkish Users

  Hayırlı akşamlar. Ben oyuna 2 yıl aradan sonra tekrar başladım bıraktığımda oyuncuların mevkisi yoktu şimdi detaylı şekilde oyuncuların mevkileri görebiliyoruz. Her oyuncuyu birebir kendi mevkisinde mi oynatmalıyım yoksa sol açık olan oyuncuyu sağ tarafta yada santrafor mevkisinde oynatırsam verim açısından bir sıkıntı yaşar mıyım


 • @ali-alkac1265

  Merhaba, belirli oyuncu pozisyonları ile bir test yürütüyoruz. Bu özellik, en çok talep edilen özellikler listesinin başında yer aldığından, bunu uygulamak için çok çalıştık. Şimdi, menajerlerimizin beğenip beğenmediğini test etmek istiyoruz. Sizi temin ederiz: Belirli oyuncu pozisyonlarının bu test sırasında maç sonuçları üzerinde herhangi bir etkisi olmayacaktır.

  Birçok yeni özellikte olduğu gibi, bunu ilk olarak menajerlerimizin küçük bir kısmı için etkinleştiriyoruz. Bu rastgele yapılır. Geri bildirim olumlu olduğunda, özelliği neredeyse her zaman tüm menajerler için uygulayacağız. Bir özelliği ilk görenlerden olmak istiyorsanız, Google Play Store'daki beta programımıza katıldığınızdan emin olun.

  Not: Beta kullanıcılarının tamamına bu özellik tanımlanmamıştır.

  İyi oyunlar.