5. Hafta'da Adamın Alakasız Oyuncuları Formda ve 100 Puan Üstü

 • Turkish Users

  bruh.png
  bruh too.png

  Dün akşam kadroyu düzenlemek için girdiğimde merak edip fatihtrm_36 denen arkadaşın kadrosunu merak edip açtım ve bunu gördüm.

  İlk defa böyle birşey ile karşılaşıyorum daha 5. hafta yani 5. maçlar oynanırken bu adam nasıl böyle bir kadro yaptı?

  Al-Sat yaparak kadro dizmiş olacağını bende düşündüm ama bu kadar kısa sürede nasıl satış yaptı ve en önemlisi Deniz Türüç ve Ferdi Kadıoğlu'nu nasıl formda yaptı bilmiyorum çünkü oyuncuların formunu OSM'nin ayarladığını düşünüyordum.

  Kullanıcıyı hile diye nitelendirip ihbar ettim ancak hala destek ekibinden henüz bir bilgi alamadım. Bu durumda ne yapabilirim? Yaklaşık 1-2 hafta sonra maçımız var ve bu adam daha 2 hafta önce böyleyse daha sonra kim bilir nasıl olacak

 • Turkish Moderator

  @Emrecan_266

  Merhaba,

  Mevcut liginize baktığımız da 8. maçların oynanacağını görmekteyiz kulüp fon kullanımı mevcut liginizde açık ise transfer yaparken paranızın yetmediği yerlerde bosscoins vererek transferi bitirebilirsiniz bahsettiğiniz kişi sadece oyuncu satışından değil satışına ek olarak kendisinin mevcut bosscoins miktarıyla transferlerini bitirmiş olabilir yine de bu kişinin hile yaptığını düşünüyorsanız kişinin profiline girerek “hileyi rapor et” kısmından rapor edebilirsiniz. Raporunuzu e-mailinizden onaylamayı unutmayın, bazen onay mailleri gereksiz veya spam klasörlerine düşebiliyor. Raporlara yoğunluğa bağlı olarak değişebilmekle beraber ortalama 72 saat içerisinde bakılmaktadır, bu süre zarfında lütfen sabırlı olunuz.

  Forumlarda hile bildirimi yasaktır.

  İyi oyunlar.