Seçim yaparken önem sıralaması


 • Oyunda bir çok bonus bulunmakta fakat bunların ne kadar etki ettiği hakkında bir bilgimiz bulunmamakta, üstün körü masaya yatırdığımızda hangilerini tercih etmemiz gerektiği hakkında bilgi sahibi nasıl olabiliriz?

  Mesela sol mevkisinde sol bek 102 overallı bir oyuncu mu yoksa 105 overalli bir stoper mi tercih etmemiz daha mantıklı olur?

  veya milliyet bonusunu tamamlamak için 1 oyuncu gerekirse 103 overall+ milliyet bonusu mu yoksa 106 overallı oyuncu mu koymak mantıklıdır?

  Mevkisinde oynayan oyuncunun etrafında çıkan yeşil kuşağın etkisi nasıl bir etkidir sadece oyuncuya mı yoksa takımın geneline mi etki eder?

  Bu tarz sorularda adminler çok genel bir cevap yazıp konuyu kitliyorlar, fikri düşüncesi veya daha bilgilendirici bir bilgi varsa öğrenmek isterim.

  Teşekkürler. İyi forumlar.

 • Turkish Moderator

  @Eren-Erulutekin

  Merhaba, milliyet bonusu ve özel pozisyonların etkisi ile ilgili net oranlar veremiyoruz. Milliyet bonusu simülasyonda kazanma şansınızı arttırırken özel pozisyonlar ise görev seçimlerine benzer bir orana sahiptir. Bu tarz konularda diğer menajerler ile tartışmak için OSM Taktikleri başlığını kullanabilirsiniz.

  İyi oyunlar.