• Turkish Users

    Merhaba ben escape3434 oyuncu ismim bir kaç gün önce Öztürk_577 adlı menajerden SAHANIN YILDIZLARI ekibini herhangi bir ücret ödemeden devraldım ve kendisi benim 2 yıllık arkdaşım aramızda para söz konusu değil ekibin ismini REVISION olarak değiştirdik ve yeni ekip patronu 3WR3.3WR3 adlı menajer oldu fakat bu gün ekibimizin olmadığını fark ettik destek ekibine ulaşıp durumu belirttik ekibi parayla aldığımızı idda edip ekibin silindiğini eski adıyla satilmaya çalıştığını söyledi 1.si ekip silindiğinde Ekibin ismi REVISION'DU
    2.Si ben ekibi bir ücet ödeyerek devralmadım neye istinaden ekibim silindi kimin lafıyla kimin sözüyle ? Ben bu oyundan keyif alarak emek vererek gerektiği yerde ücret karşılığı boss coin alan bir menajerim emeğimin karşılığı bumu durduk yerde ekibimin silinmesimi ? Bu konuda yardımcı olunmasını ekibimizin geri verilip mağduriyetimizin giderilmesini talep ediyorum.

  • Turkish Moderator

    @escape3434 Merhaba, gereken cevap mail üzerinden verildi ve bu konuda yapılan itirazlar sadece mail üzerinden değerlendirilecektir.

    İyi oyunlar.