• Categories
  • Recent
  • Tags
  • Popular
Skins
  • Light
  • Cerulean
  • Cosmo
  • Flatly
  • Journal
  • Litera
  • Lumen
  • Lux
  • Materia
  • Minty
  • Morph
  • Pulse
  • Sandstone
  • Simplex
  • Sketchy
  • Spacelab
  • United
  • Yeti
  • Zephyr
  • Dark
  • Cyborg
  • Darkly
  • Quartz
  • Slate
  • Solar
  • Superhero
  • Vapor

  • Default (Cosmo)
  • No Skin
Collapse

Het vinden van duels..

Scheduled Pinned Locked Moved Hulp
2 Posts 2 Posters 185 Views
    • Oldest to Newest
    • Newest to Oldest
    • Most Votes
Reply
  • Reply as topic
Log in to reply
This topic has been deleted. Only users with topic management privileges can see it.
  • andy vanmechelen_NLA Offline
    andy vanmechelen_NLA Offline
    andy vanmechelen_NL Dutch Users
    wrote on last edited by
    #1

    Kan de zoekradus op NL wat ruimer gezet worden? Tegenwoordig zijn we met Imperium meer op zoek naar duels dan dat we aan het spelen zijn, overlaatst stonden we met twee teams 4 dagen te wachten op een tegenstander.. Nu ook alweer 3 dagen bezig met zoeken.. Op deze manier is het plezier bij de meeste van ons ook weg, de top 30 zit vol met actieve crews van een degelijk niveau dus xaarom moeten wij steeds zitten wachten tot iemand nog eens zin heeft om te spelen, in de top 10 is met 3 duelteams spelen tegenwoordig meer een minpunt dan een pluspunt, zou toch niet mogen..

    Alvast bedankt ✌️

    alt text

    FC Eddie_NLF 1 Reply Last reply
    0
  • FC Eddie_NLF Offline
    FC Eddie_NLF Offline
    FC Eddie_NL Moderator NL
    replied to andy vanmechelen_NL on last edited by
    #2

    @andy-vanmechelen_nl

    Hoi,

    Er zijn plannen voor aanpassingen aan de crewwereld op de middellange termijn. Wat dat precies gaat inhouden weten we niet, maar er zal dan in ieder geval gekeken worden naar het matchmakingsysteem. Helaas is dit lastig om te balanceren. Het ruimer zetten van de zoekradius zal op de korte termijn misschien effect hebben, maar op den duur zullen we weer precies hetzelfde probleem gaan krijgen.

    Voorlopig zullen we het met het huidige systeem moeten doen. Indien het zoeken naar een tegenstander te lang duurt is het aan te raden om 1 lid het duelteam te laten verlaten en weer opnieuw te joinen, zodat het proces weer opnieuw begint. Een andere oplossing is door andere crews aan te schrijven en met elkaar af te stemmen wanneer crewduels zijn afgelopen om zo wellicht sneller tot een nieuw duel te komen.

    1 Reply Last reply
    0
  • FC Eddie_NLF FC Eddie_NL locked this topic on

  • Login

  • Login or register to search.
  • First post
    Last post
0
  • Categories
  • Recent
  • Tags
  • Popular