Zasady korzystania z forum "Czat"


 • WSTĘP

  Witajcie wszyscy. Znajdujecie się teraz na forum Ogólnych dyskusji na temat OSM. Zachęcamy Was do regularnego korzystania z tego forum! Jednakże, proszę pamiętać, że tutaj także obowiązują pewne zasady i musicie się z nimi zaznajomić, zanim dodacie swój post.

  W temacie tym możesz znaleźć wiele różnych postów z rozmaitymi informacjami. Struktura tego działu przedstawia się następująco:

  » Wstęp
  » Wytyczne dla forum
  » Szczególne wytyczne dla forum Ogólnych dyskusji na temat OSM
  » Sugestie/pomysły na ulepszenie OSM
  » Ochrona konta
  » Linki


 • WYTYCZNE DLA FORUM

  Proszę przestrzegać zasad forum, które obowiązują na wszystkich forach dla całego OSM:

  • Wszystkie posty muszą zostać napisane w języku polskim (dla zagranicznych gości dopuszczalny jest język angielski do komunikacji).

  • Niewłaściwy język nie jest tym, czego szukamy na tym forum, w żadnych okolicznościach

  • Zastraszanie lub brak szacunku wobec innych menadżerów nie będą tolerowane, wliczając w to obraźliwe uwagi na temat płci, wieku, niepełnosprawności, orientacji seksualnej, przekonań religijnych, pochodzenia, narodowości czy rasy

  • Floodowanie, spam, podszywanie się pod inne osoby lub tym podobne to działania, które nie są tutaj mile widziane i będą karane natychmiastowym banem na forum. Trollowanie, jeśli jest kontrowersyjne, zapalne, nieistotne i/lub niezwiązane z tematem oraz nosi się z zamiarem prowokowania innych użytkowników czy też zakłócenia normalnej dyskusji na forum, nie jest dozwolone. To samo dotyczy publicznej krytyki (która nie jest konstruktywna) odnośnie pracy i działań moderatorów OSM, członków personelu OSM oraz właścicieli gry.

  • Prosimy nie promować konkurencyjnych stron internetowych.


 • SZCZEGÓLNE WYTYCZNE DLA FORUM CZAT

  • Na tym forum prosimy nie zadawać pytań i nie zgłaszać błędów napotkanych w czasie rozgrywki w OSM. Mamy forum Pomoc
   OSM, które służy do zadawania pytań i forum Powiadomienia o usterkach strony do zgłaszania błędów.

  • Zanim założysz nowy temat, sprawdź forum (poprzez użycie Wyszukiwarki), aby potwierdzić, że żaden podobny temat nie istnieje, w przeciwnym razie Twój ‘nowy’ wątek zostanie zamknięty.


 • SUGESTIE/POMYSŁY NA ULEPSZENIE GRY

  Jako wiodący menadżer piłkarski w świecie gier online, my w OSM nigdy nie przestajemy szukać sposobów na poprawę gry. Dlatego zachęcamy Was do dodawania wszelkich sugestii/pomysłów, dzięki którym gra będzie mogła przenieść się na wyższy poziom! Mimo że nie możemy zagwarantować wdrożenia wszystkich sugestii (najpierw musimy szerzej im się przyjrzeć i przekonać się, czy przyniosą one korzyści dla całej społeczności OSM, czy też nie), to nadal zachęcamy do zamieszczania Waszych przemyśleń w celu udoskonalenia gry. Proszę pamiętać, aby robić to z szacunkiem. Nie oczekujemy sugestii przepełnionych negatywnymi komentarzami i/lub ciskania gromami.

  Ponadto, należy zapamiętać, aby przedstawić ważny zbiór powodów jako fundament Waszych sugestii. Wyjaśnij, dlaczego wdrożenie sugestii byłoby korzystne, i że towarzyszą im szczegółowe i przekonujące argumenty. Jeżeli Twoja próba przekona nas i będzie udana, przekażemy ją do Administracji OSM, aby jej członkowie również mogli się przyjrzeć i rozważyć Twoje propozycje. To właśnie oni dadzą wtedy ostateczną odpowiedź, czy sugestia będzie zrealizowana, czy też nie.

  W imieniu Personelu OSM, chcielibyśmy podziękować bez wyjątku każdemu menadżerowi, który zaproponował swój pomysł na uczynienie gry lepszą. Dziękujemy nawet tym graczom, których sugestie zostały odrzucone, nie myślcie w ten sposób, że jeśli kilka Waszych pomysłów było odrzuconych w przeszłości, to Wasza następna idea nie może być kolejną wielką rzeczą wprowadzoną do OSM!

  https://forum.onlinesoccermanager.com/topic/497/sugestie-pomysły-na-ulepszenie-gry


 • OCHRONA KONTA

  Jedna kluczowa zasada to: NIGDY nie podawaj swojego hasła komukolwiek.

  Dotarły do nas informacje, że niektóre osoby próbują zdobyć Twoje hasło, podając się za Personel OSM lub pracowników Gamebasics. Pamiętaj - w żadnych okolicznościach Personel OSM lub pracownicy Gamebasics NIGDY nie poproszą Ciebie o podanie Twojego hasła!

  Raczej nigdy nie powinieneś używać swoich danych do zalogowania się do OSM (login i hasło) na żadnych innych stronach niż oficjalne strony OSM. Jeśli jednak zdecydujesz się na taki krok, my zrobimy co w naszej mocy, aby Tobie pomóc, ale będziesz jedyną osobą odpowiedzialną za utratę swojego konta.

  Jeśli kiedykolwiek otrzymasz wiadomość prywatną z prośbą o podanie Twojego hasła, proszę, zgłoś to natychmiast do Personelu OSM. Członków Personelu OSM możesz rozpoznać po ich oficjalnych nazwach, które są ulokowane tuż pod nazwą menadżera na ich profilach.

  0_1478998068049_Bez tytułu.png


 • LINKI

  Możesz dodawać wszelkie linki do starych/informacyjnych tematów