boss coins again

• Witam ponownie.Pisalem o dniu 09.11.2016. Tego dnia zniknelo mi ponad 300 bc. Nie zglaszam problemu z zakupem. Zglaszam znikniecie z mojego konta ponad 320bc.Jesli to moderator zabral to prosze wyjasnic dlaczego a jesli 'ktos z graczy mi uhkradl to wnosze o odnalezienie zlodzieja , zablokowanie jego ip adres i zwrocenie mi moich bc.To nie fair taka gra i powinien byc porzadek a nie toerowanie takich kradziezy.Mam nadzieje ze moja skarga nie pozostanie po raz kolejny bez reakcji z Waszej strony. Powtarzam, w dniu 09.11.2016 zniknelo na moim koncie ponad 320 bc.

• Community Manager

@gruby38
    Suchaj nasz drogo graczu, reakcja była jest i będzie z naszej strony. Proszę o dowód, screena, że ci zniknęły jakieś monety. Nikt ci ich nie zabrał, ponieważ nie ma takiej możliwości. Kupowałeś może zawodników od skauta? Na pewno po prostu sam je wydałeś.:cop: .

• Community Manager

Co ty mi tu jakieś strony reklamujesz z Boss Coins? Nikt ci od nas nic nie zabrał, bo nie ma takiej możliwości.

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.