• Turkish Users

  ➡⏩✅Antalyaspor:Hedefi 4 Olan Bu Takım Hedefinin Önüne Geçebilecek İyi Oyuncuların Ve Güçlerinin Eşit Oldugundan İyi Olduğu Bir Takım Dengeli Tütün Güçleri Ama)

  ➡⏩✅ Liverpool:İngiltere'de Hedefi 4 Olan Bu Takımda Çok Hızlı Para Kazanıp Guçlenebilirsiniz Bu Takım Arsenal Manchester City Chelsea Manchester United İle Ölümüne Rekabete Girip Yaptığınız Ve Takımınız İyiyse Yani İyi Geliştirdiğiniz Takımı Kesinlikle 3.luk Garantili)

  Manchester United:İngiltere'de Olan Bu Takım Ortalama Oyuncu Gücü Çok Yüksektir Taktik Ve Transfer Listesindeki Stratejinijle İlk 3e Kesinlikle Girersiniz Hedefi 4'tur)

  ➡⏩✅Schalke 04: Bu Takımda Eğer Oyunda Tecrübe Veya Bilginiz Varsa Taktiginiz Ve Oyuncu Alıp Satarak Antrenmanla Kesinlikle İlk 3'e Girersiniz Hedefi:4)

  ?Soru?:Oyuncular Transfer Listesinde Her Maç Fiyat Düşüyor Benimki Düşmüyor Ama Diyetlerinde Göre Düşmüştü Oluyor Fiyatı?


 • @turkgeldiosm Arkadaşım okuduğunuzu anlamıyorsunuz galiba. Bunun için başlık var oraya yazabilirsin, yeni başlık açmayın. Birdaha açarsanız ceza alacaksınız.

  https://forum.onlinesoccermanager.com/topic/276/futbolcu-takım-ve-server-önerileri-oyuncu-gelişimi/26

  Bu başlığı kullanınız.

  👍