Ligimdeki pasif menajerleri oyundan atmak

• Yaklaşık 1 hafta önce türkiye ligini açmıştım, arkadaşlarımla oynarız diye. Ligi açık bıraktım ki başka menajerler de ligimize katılsın. Ligi kurduğum gün içerisinde 8-9 tane menajer geldi. Bugün neredeyse ligi kuralı 1 hafta oluyor ve oyunda aktif olmayan menajerler var. Bu menajerlerin boş boş ligde durması yerine başka menajerlerin gelmesi mümkün müdür ? Eskiden ligde 3 günden fazla pasif duran menajerleri ligden atabiliyorduk. Şimdi var mı bilmiyorum fakat ben bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Merhaba @nebi-ege

Eğer lig moderatöru sizseniz üç gün içinde oyuna girmeyen menajerleri atabilirsiniz. Menajer listesine girdiğiniz zaman menajer isimlerinin karşısında ÇIKAR butonu ile pasif menajerleri ligden uzaklaştırabilirsiniz.

• Turkish Moderator

Merhaba @nebi-ege
    Eğer bulunduğunuz ligin moderatörü osm ise buna yapacak birşey yok. Pasif oyuncuların ligden kendisinin çıkmasından başka çare yok. Bunun için liginizi kendiniz kurmanızı öneririz. Bu şekilde 3 gün ve daha fazla pasif olan menajerleri liginizden çıkartabilirsiniz.
    İyi oyunlar.

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.