• Turkish Users

  Takım seçerken lig görünümü geri gelsin kaç seferdir açıyorum bu konuyu yanlış anlaşılıyorum benim kastettiğim bu https://i.hizliresim.com/AyJ9Bq.png @Hestera


 • @galipcaliskan1907
  @xahmetsahin50 Arkadaş bir öneri sunuyor ve hemen kapatılıveriyor öneri. Bu öneriye olumluyum. Mevcut bulunduğumuz serverda stediğimiz ülkede istediğimiz takımı bulamayınca aktif ligler bölümünden serverlara tek tek bakıp istediğimiz ülkeden istediğimiz takıma bakıyoruz, lakin bunu yaparken ligin hazırlık günündemi yada kaçıncı haftada olduğu belli değil, bu da biz kullanıcıların çok aşırı bir zaman kaybı yaşamamıza neden oluyor, üstelik de bunu yaşamamıza rağmen istediğimiz ülkeden istediğimiz takımı (ligin kaçıncı haftada olduğu belli olmadığından) bulmakta çok aşırı güçlük çekiyoruz.

  Aktif ligler kısmından sunucu yani serverlara tek tek bakarken ligin kaçıncı haftada olduğunun belirtilmesi gerektiği görüşüne kesinlikle katılıyorum. Bu yüzden de OSM nin bunu düzenlemesi gerektiği inancında olup bu öneriye destek veriyorum.

 • Turkish Users

  @bayram-karakuş Adamsın , ayrıca bu lig görünümünün kaldırılmasındaki sebep neydi acaba çok merak ediyorum , muhtemelen lig kurmaya yönlendirmek , coins satın aldırmaya yönlendirmek , çünkü diğer türlü hepimizi zora sokmuş oluyolar aktif liglerden başlamamış lig sezon bulmak çok zor yazmıyor ki tıklayınca görüyoruz tek tek bakıp bulmak çok zor , kolayı varken kaldırıldı geri getirilmesi insanlara kolaylık sağlar , şu an bence en önemli konu bu yöneticilerin el atması lazım bu işe ...

 • Turkish Users

  Lig görünümü gelmiş , teşekkür ederiz .

 • Community Manager

  @xahmetsahin50 bahsettiğiniz olay zaten vardı fakat kendinizi ifade edemediniz . Farklı bir öneri için OSM:Oyun Hakkında başlığına konu açabilirsiniz. Farklı önerilerde görüşmek üzere :hand_splayed: