Ortasaha oyuncusunu forvet oynatmak

 • Turkish Users

  Pogbayı forvet oynatmak istiyorum hücum gücü 106 fakat forvete koyduğumda ismi kırmızı çerçeve ile kaplanıyor. Bu durum onun forvette kötü performans sergileyeceği anlamınamı geliyor? yoksa hücum gücüne göremi değerlendiriliyor ?

 • Turkish Users

  mecbur kalmadıkça mevki dışında oyuncu oynatmayın performansı düşecektir. ama mecbursanız hücum gücü yüksek bir ortasahayı forvette oynayabilirsiniz. benim oynatıp gol atmışlığım bile var öyle.

 • Turkish Users

  1tane forvet oyuncumu dinlendirmek istiyorum. yetenekleri 106-104-105 performansı ne kadar düşer o önemli 🙂

 • Turkish Users

  o kadar güçlü bir oyuncunun forvette oynatıldığında çok da yadırgayacağını sanmıyorum bence gol bile atacaktır öyle söyliyim. ne kadar düşer matematiğini bilmiyorum ama benim denemişliğim ve iyi sonuç almışlığım var. hatta hücum gücü yüksek defan oyuncusunu ön libero ve defansı +40 forvetleri ofansif ortasaha olarak oynatıp iyi sonuç almışlığım var. sizin gibi oyuncu dinlendirmek istediğim bu tarz rotasyonlar yapıyorum ben de.

 • Community Manager

  Merhaba @seareales
  Rotasyon amacı ile bu şekilde çıkabilirsiniz fakat asıl mevkisindeki gibi performans tabiki göstermeyecektir. Bir sonraki bu tür başlıklarınız için OSM Taktikleri adlı başlığı kullanırsanız berhudar oluruz 🙂
  İyi oyunlar