*Turniej pamięci Polish Magic Falcons*

• Polish Moderator

Grupa założona została prawie trzy lata temu, została usunięta dnia 4 maja 2015 roku o godzinie 0:00. Większość forumowiczów tą grupę pamięta, należała do topu grup w 2014/2015 roku, niestety upadła i wszystko co z nią związane przepadło. Większość graczy których do grupy należało obecnie są graczami którzy w polskim osm zaistnieli, niektórzy grają w reprezentacji, niektórzy grali w MŚ, niektórzy świętowali wygranie turnieju MPG i MP. Niektórzy gracze z grupy przy odejściu przechodzili do najlepszych grup, ale przede wszystkim po przez pobyt w grupie każdy stał się lepszym managerem, bez wyjątku. Opisując tą grupę można było używać słów, które każda grupa chciała by usłyszeć o sobie. Jednak po półtora roku od usunięcia grupy większość już o niej zapomniała, dlatego chciałbym o niej przypomnieć. Wielu się spyta w jaki sposób, odpowiedzi można by było uzyskać wiele ale najlepsza z nich to założenie ligi w której skład wchodzili by ludzie którzy kiedyś w PMF grali. Tak więc chciałbym założyć ligę w której pograliby ludzie którzy kiedyś do grupy należeli, piszę o tym teraz by ci co są zainteresowani, wiedzieli o tym wcześniej. Nie będzie to turniej tylko liga która przypomni o tym że kiedyś taka grupa istniała. Dziękuję tym co przeczytali, dziękuję też z góry tym osobom które w tej lidze wystąpią. Jeśli ktoś jest zainteresowanym to niech napisze do mnie wstępnie na priv, tam też każdy może uzyskać o tym wydarzeniu informację. Dziękuję za uwagę, pozdrawiam

alt text

• Polish Moderator

@CorreThe Ciekawa inicjatywa :ok_hand: Sam byłem jakiś czas uczestnikiem a potem Moderatorem tej grupy. Może menadżerowie niech piszą do ciebie prywatnie, ale też tu na forum jak sobie życzą? I przede wszystkim chyba najważniejsze w tym wszystkim pytanie: kiedy planowałbyś start tej ligi/Turnieju pamięci Polish Magic Falcons? Trwają Mistrzostwa Polski 2016, po nich zapewne Husarya Cup (to jeszcze nie potwierdzona plotka), więc może po nich? Otwarty turniej ku pamięci PMF w jednej, dwóch czy trzech ligach, w zależności lu menadżerów się zgłosi. Jak ty to widzisz, CorreThe? :smile:

• Polish Moderator

@Dovco_HandF Planowałem to zrobić w czasie kiedy grupa została zakładana, w obrębie tego czasu, co do ilości chętnych, zobaczymy ile osób się zgłosi

• Polish Moderator

@CorreThe To znaczy kiedy? :smile: Sugeruję lukę czasową bez turniejów, jeżeli ma być jakaś spora frekwencja.

• Polish Moderator

@Dovco_HandF Wszystko się wyjaśni w najbliższych dniach/tygodniach, wtedy podam więcej informacji a na razie pozostaje czekać

• Polish Moderator

@CorreThe Pamiętam to logo wykonane przez Kethrae :dancer:

• Polish Moderator

Grupa byla założona jakoś na przełomie 2013 i 2014 roku. Dołączyłem do niej chwilę po jej powstaniu. To tam nauczyłem się grać bitwy, to tam poznałem wiele świetnych osób, to tam miałem w koncu okazję być moderatorem grupy, gdy razem z Przemkiem Kaszti próbowaliśmy to ciągnąć po odejściu Dovco :p Dzięki dołączeniu do tej grupy zacząłem aktywnie korzystać z forum. Wiele pięknych wspomnień ;)

• Polish Moderator

@Michal_ACM Tak, bitew tam gralliśmy sporo. Czasem trzy w jednym czasie i człowiek się zaczynał gubić co, jak, z kim, i o co? Nie mówiąc o skaucie, gdzie trzeba było sobie notować po kogo i gdzie się wysyłało danego dnia :laughing: Fantastyczne wspomnienia.

• Polish Moderator

@Dovco_HandF
    Do tej pory pamiętam naszą premierową bitwę towarzyską: Ja, Ty, Przemek, p.klopp (założyciel grupy) oraz jakiś jego kolega. Sir Janoo chyba ?? :p Walczyliśmy do ostatniej kolejki ale minimalnie przegraliśmy. Jak ja wtedy przeżywałem tę bitwę, liczyłem punkty, robiłem symulacje ostatnich kolejek żeby wyliczyć jakie mamy szanse :D

• Polish Moderator

@Michal_ACM Pamiętam. Strasznie to wszyscy przeżywaliśmy, jakby od tego zależały losy całej cywilizacji :D

• Polish Moderator

Super by było jak zagrali by wszyscy starzy członkowie grupy, oraz ci co się przez grupę przewineli.

• Polish Moderator

@sniki26 Jeżeli turniej wpasuje się w harmonogram turniejowy po Husarya Cup to ja jako ex-moderator PMF z przyjemnością zagram i liczę, że wielu ex-członków i sympatyków Magicznych Sokołów zagra również:ok_hand_tone1:

• Polish Moderator

Tak w ogóle to pamietam, że już raz graliśmy taki turniej z okazji rocznicy powstania czy jakoś tak. Graliśmy w Indiach na 8 osób. Wiem, że wygrałem tę ligę, ale kto był na kolejnych miejscach to nie pamiętam. :p Pamiętam jednak że grały wielkie gwiazdy PMF - Dovco, Przemek, Kret, chyba też Corre i sebgol albo gorkins?

• Polish Moderator

@Michal_ACM To był rocznicowy turniej, kiedy PMF jeszcze istniało. Też to wydarzenie pamiętam i pamiętam, że go nie wygrałem :laughing:.

• Napiszcie sklad grupy ?

• Polish Moderator

@maloba A kto to pamięta? To się ciągle zmieniało :sweat_smile:.

• @Dovco_HandF Ale jakies filary Liderzy byli :D

• Polish Moderator

@maloba CorreThe, Przemek Kaszti, Michal_ACM, Dovco_HandF - te osoby pamiętam jako moderatorów Grupy :ok_hand: A członków? Było ich wielu jak gorkins czy Kret166...

• @Dovco_HandF Same mocne Loginy :D

• Polish Moderator

@maloba To była mocna grupa. Ci wszyscy wymienieni menadżerowie szlifowali w niej swoje umiejętności :ok_hand_tone1:.

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.