STSL Cemil Usta Sezonu (2019-2020)

• Terimin otu b*ku bahane ederek istifa edecek olma ihtimali daha da art─▒yor ­čśé in┼č ka├žmaz ┼čeytan sezon sonunu beraber g├Âr├╝r├╝z ahskldldld­čśÄ

• @1gizemli said in STSL Cemil Usta Sezonu (2019-2020):

Terimin otu b*ku bahane ederek istifa edecek olma ihtimali daha da art─▒yor ­čśé in┼č ka├žmaz ┼čeytan sezon sonunu beraber g├Âr├╝r├╝z ahskldldld­čśÄ

­čść ­čść ­čść ­čść ­čść ­čść

• @1gizemli Fatih Terim kolay bir ba┼čar─▒s─▒zl─▒kta istifa etmez.E─čer m├╝cadele ruhu olmasayd─▒ T├╝rkiye nin en ba┼čar─▒l─▒ teknik adam─▒ olmazd─▒. Ne kadar e─člence olsun veya g├╝lelim diye yaz─▒lan bir yaz─▒ da olsa hem ├╝slubun hem de i├žerik bak─▒m─▒ndan sa├žma gereksiz s├Âzlerin dolay─▒s─▒yla hakaret i├žerdi─čini d├╝┼č├╝n├╝yorum.

• @gs-ramo-1905 ba┼čar─▒s─▒zl─▒kta istifa eder demedim zaten ­čśü onu bunu bahane ederek gidece─čini d├╝┼č├╝n├╝yorum
    Ba┼čar─▒s─▒z oldu─čum i├žin istifa ediyorum demez o adam bahanelerle gider. Tek iste─čim bu sezonu tak─▒m─▒n─▒n ba┼č─▒nda ge├žirmesi

• @1gizemli Sen merak etme karde┼čim ge├žirir sezonu . Onu bunu bahane etse Tudor zaman─▒nda ederdi . Olmad─▒ ge├žen sene tek forvetle oynad─▒─č─▒ zaman ederdi. ­čÖé ­čĹŹ

• @gs-ramo-1905 bakal─▒m art─▒k benm dile─čim de etmesi y├Ân├╝nde ­čśü

• Sene sonu acaba ka├ž teknik direkt├Âr de─či┼čtirirler ­čśä ­čśä ­čśä
    Ge├žen bir arkada┼čla sohbet ediyoruz... s├Âzde futbol bilgisi y├╝ksek bir arkada┼č, ┼×ampiyonlar ligi kura ├žekimlerinden bahsediyoruz tabi bide ne duyay─▒m in┼čAllah grubunuza Liverpool - Barcelona - Real Madrid ├ž─▒kar da o zaman g├Âr├╝rs├╝n├╝z diye ­čśé ­čśé ­čśé bu arkada┼č─▒n ne oldu─čunu tahmin edebiliyorsunuzdur hepiniz. ­čśä bakal─▒m ­čÖé ka├ž teknik direkt├Âr kovupta tazminat ├Âdiyecekler ­čÖé umar─▒m anlayan olur olmazsa durum vahim ­čśé ­čśé ­čśé

• O zaman bir kez daha hat─▒rlat─▒yoruz arkada┼člar...

"Biz ad─▒ ge├ženlerin pek ├žo─ču ile rakip bile de─čiliz. Ayn─▒ ┼čeyleri hi├ž ya┼čamad─▒k. Ayn─▒ yoldan y├╝r├╝medik. Ayn─▒ yollardan ge├žmedik. Benzer ba┼čar─▒lar─▒m─▒z da yok. ├ťst├╝ne ├╝stl├╝k r├╝tbemiz de farkl─▒. ┼×u an i├žinde bulunduklar─▒ durum, zaten ├žok ac─▒. O y├╝zden ben daha fazla konu┼čarak ac─▒y─▒ art─▒rmak istemiyorum. Allah, herkese ├Ânce vicdan rahatl─▒─č─▒ sonra da huzur versin"

-─░mparator

Yukar─▒da g├╝ld├╝─č├╝me bakmay─▒n Ac─▒ bir durum sinirdem g├╝l├╝yordum ­čśč

• Acayip bir ma├žt─▒ do─črusu ... K─▒rm─▒z─▒lar goller filan ama 3 puan─▒ ald─▒k. ─░lk 3 puan─▒m─▒z hay─▒rl─▒ olsun. Ama benim bekledi─čim performans─▒n alt─▒ndayd─▒ Galatasaray

• @gs-ramo-1905 Aynen ├Âyle karde┼čim ama ben gole odaklanmad─▒─č─▒m─▒z─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum sanki feghouli ile belhanda akl─▒na koymu┼č diagneye vermemeye. Verse de ne yapabilecek me├žhul tabi ­čśé
    Hakem ├žok iyi y├Ânetti genelde izlemeyenler bak─▒yorum Kayseri taraf─▒ birs├╝r├╝ hayali ┼čeyler kurup s├Âyl├╝yor gereksiz kaos ­čśé ama yar─▒ndan itibaren TAHM─░N─░ g├╝ncel g├╝ndemler;

─░stiklal mar┼č─▒─▒─▒
    Yabanc─▒ s─▒n─▒r─▒. Skdkfkf
    Hakem hatalar─▒
    Bittiii miiii haaay─▒r milleeet toplaan─▒─▒─▒n ­čśé­čśé
    ├çanaaakkalee ... Dandanakan sava┼č─▒─▒─▒─▒. Ergenekoon destaaan─▒─▒─▒ ­čśü
    Bitti miii haaay─▒─▒─▒─▒r
    Hiroshima nakazaki bombalanmas─▒─▒─▒ ­čśé­čśé­čśé­čśé

• Kayserispor ba┼čkan─▒ baya iyi konu┼čmu┼č, ba┼čka s├Âze gerek yok. CL ma├žlar─▒nda g├Ârece─čiz bakal─▒m, hakem hakl─▒ m─▒ ma├ž y├Ânetmi┼č haks─▒z m─▒ ma├ž y├Ânetmi┼č...

• @femeks Ma├ž─▒ izledin mi ? ─░zlediysen bile iyi analiz edememi┼čin demek ki . Sar─▒ kartlar do─čruydu. Sana yanl─▒┼č olan─▒ s├Âyleyeyim Emre Mor un k─▒rm─▒z─▒ kart─▒yd─▒. Erol Ba┼čkan do─čruyu s├Âylemi┼č diyorsun. Oyuncular─▒n─▒n hareketlerine bakmadan s├Âyleniyor k─▒zg─▒nl─▒kla. Bu t├╝r konu┼čmalara aldanmamak laz─▒m ve ayr─▒ca kimse merak etmesin Galatasaray ne ┼čike yapar ne de haks─▒zl─▒k . ­čĹŹ ­čĹŹ Ve Ayr─▒yaten CL ma├žlar─▒yla k─▒yaslamak futbol bilgisizli─čidir. Kar┼č─▒m─▒zda anadolu tak─▒m─▒ olmayacak 2 tane CL kupas─▒n─▒n en b├╝y├╝k aday─▒yla yar─▒┼čaca─č─▒z . ├ľyle kolay olmasa gerek de─čil mi ?

• @TD_VEDAT Belhanda ├žok k├Ât├╝yd├╝. Ayn─▒ ┼čekilde Feghouli de ├Âyle ben ma├ža bak─▒nca oynayan i┼čini d├╝zg├╝n yapan adama pek rastlamad─▒m. Umar─▒m bu devran b├Âyle devam etmez. Yoksa i┼čimiz harap. Oynayan oyuncular da unutmu┼č nas─▒l oynamas─▒ gerekti─čini ama ┼č├Âyle d├╝┼č├╝n├╝nce afrika kupas─▒nda da yer ald─▒ bu futbolcular . Belhanda Feghouli Luyindama ( Diagne her zaman yorgun ) belki de ondand─▒r. Bilemedim. Ama bir an ├Ânce d├╝zelmeleri laz─▒m. ­čÖé

• @gs-ramo-1905 izledim. nzonziye 2 sar─▒ kart g├Âstermeliydi g├Âstermedi. 2 sar─▒ kart dedi─čim pozisyonlar kayserili henrique nin 2. sar─▒ kart pozisyonuyla ayn─▒. Emrenin 2. sar─▒ kart─▒ hatal─▒ tamam da henrigue nin de ilk sar─▒ kart─▒ hatal─▒ buna niye de─činilmiyor? Ayr─▒ca kayserinin att─▒─č─▒ 2. golde neden marcao ya hakemi aldatmadan sar─▒ g├Âstermedi? VAR da pozisyonu izlemedi mi? K─▒rm─▒z─▒ g├Âsterece─či i├žin olmas─▒n? Mensah bir pozisyonda emreden san─▒r─▒m topu kapt─▒ kar┼č─▒ kar┼č─▒ya kalacakt─▒ hakem faul verdi ki faulle hi├ž alakas─▒ yoktu pozisyonun. Ma├ž 1-1 di bu arada. Penalt─▒ pozisyonu ise ge├žen hafta konyaspor ma├ž─▒nda benzer pozisyonda VAR odas─▒nda bulunan bu ma├ž─▒n hakemi penalt─▒ i├žin uyarmam─▒┼čt─▒ ki a├ž─▒k ve net penalt─▒yd─▒ pozisyon. bu ma├žta gelen uyar─▒y─▒ izleyip penalt─▒ verdi ki yak─▒n pozisyon penalt─▒d─▒r de─čildir ona yorum yapmayaca─č─▒m. penalt─▒ vermese kimse konu┼čmazd─▒. baz─▒ ┼čeyler g├Âr├╝l├╝yor hakemin ma├ž─▒ ┼čeffaf y├Ânetmedi─či a├ž─▒k ve net ortada. o sebeple CL ma├žlar─▒nda g├Ârece─čiz gs ┼čeffaf bir ma├žta nas─▒l performans g├Âsterecek...

• @femeks Kayserispor ba┼čkan─▒n─▒n bu ┼čekilde konu┼čmas─▒ Kayseri camias─▒na apa├ž─▒k zarar verdi─či a┼čikard─▒r. Ma├ž ├Âncesi Hikmet Karaman'─▒n; "Mustafa ├ľ─čretmeno─člu bariz gol├╝ ofsayt diye vermedi VAR hakemi sen orada niye vars─▒n? Hatay─▒ d├╝zeltmek i├žin vars─▒n" gibi a├ž─▒klamas─▒ verdi─či su├žluluk duygusunun ve alg─▒ operasyonunun ilk g├Âstergesidir.
    ─░kinci olarak Say─▒n Erol Bedir'in o gece konu┼čmadan ├Ânce kimlerden telefon geldi─čini kimlerden destek ald─▒─č─▒n─▒ ├žok yak─▒n zamanda sosyal medyadan takip edeceksiniz. Bkz; Rizespor ba┼čkan─▒ Galatasaray yenilgisinden sonra hakeme verdi─či tehtid deme├žleriyle adeta Futbol ter├Âr├╝n├╝n ├Ârne─či haline gelmi┼čtir. Zira di─čer b├╝y├╝klerle olan ma├ž yenilgilerinde ├žok yumu┼čak ve ge├ži┼čtirici tav─▒rlar alm─▒┼čt─▒r. SAYIN EROL BED─░R'─░N DE BU YUMU┼×AK KONU┼×MAYI, D─░─×ER TAKIMLARA KAR┼×I YEN─░LD─░─×─░NDE ORTAYA KOYACA─×INDAN ADIMIZ KADAR EM─░N─░Z.
    ├ť├ž├╝nc├╝ olarak Futbol yorumcusu diye TV kanallar─▒na ├ž─▒kan Galatasaray camias─▒na sald─▒rmaktan ba┼čka bir ┼čey bilmeyen Turgay Demir - G├Âkhan Din├ž - Emre Bol - R─▒dvan Dilmen - Ahmet Ercanlar... bunlara destek olarak Kayserispor'a zarar veren y├Âneticiler, yapt─▒klar─▒ alg─▒ operasyonlar─▒yla ortal─▒─č─▒ kaos haline getirenler d├╝n kazan─▒lan zaferin ├Ârt bas edilmesini sa─člamaya ├žal─▒┼čanlard─▒r.
    D├Ârt- D├╝n ak┼čam Galatasaray'─▒n T.D. yard─▒mc─▒ antren├Âr├╝n ba┼č─▒ yar─▒ld─▒ neden konu┼čulmuyor? Nedense Galatasaray'a kar┼č─▒ oynan─▒yor bu oyun ama Galatasaray Mevl├╝t Erdin├ž'i istedi─či zaman da Ba┼čak┼čehir ├ž─▒k─▒p 500Bin fiyat say─▒yor.

Be┼činci Ve En ├ľnemli- ├ťnl├╝ hakem Collina'n─▒n Be─░N Sports'a yapt─▒─č─▒ ma├ž yorumu; "Galatasaray hakem Mustafa ├ľ─čretmeno─člu'na ra─čmen kazand─▒ diyebilirim. Mensah'─▒n ─░K─░NC─░ SARISI ES GE├ç─░LD─░. Kayserisporun att─▒─č─▒ 2.gol VAR'dan ─░PTAL edilmeliydi(POZ─░SYONU D─░KKATL─░ ─░ZLEYEN D─░RSEK DARBES─░N─░N OLDU─×UNU ├çOK A├çIK G├ľRECEKT─░R..!) ayr─▒ca Emre Mor'un at─▒lmas─▒ yanl─▒┼č.

Ma├ž ├ž─▒─čr─▒ndan ├ž─▒km─▒┼č biz burada sar─▒ k─▒rm─▒z─▒y─▒ konu┼čuyoruz ne kadar do─čru? Adamlar futbol mu oynad─▒? D├╝n ilk 1 saatte 11 e 11 iken Kayserispor 16 faul yap─▒yor bunlar─▒n 13'├╝n├╝ ikinci ve ├╝├ž├╝nc├╝ b├Âlgede yap─▒yorlar. BAKIN ├çOK ├ľNEML─░ DETAYI KA├çIRIYORSUNUZ nzonzi ile henriqu'nin poziysonlar─▒ kar┼č─▒la┼čt─▒rman─▒z ├çOK YANLI┼× henrique k─▒rm─▒z─▒ kart─▒ 8.NC─░ FAUL├ťNDE G├ľRD├ť... Bu inan─▒lmaz tart─▒┼čmaya kapal─▒. dedi─činiz hi├ž oldu mu yaz─▒kt─▒r g├╝naht─▒r.

Galatasary'─▒n oyununu be─čenen yok CL de olsa zaten bu oyunla peri┼čan ederler ama ligimizden bir├žok tak─▒m oraya bile kat─▒lam─▒yor fark─▒nda m─▒s─▒n─▒z? Biz 5 yiyorsak di─čer tak─▒mlar─▒n en az CL yeni d├╝nya rekorlar─▒na gidilece─či apa├ž─▒k ortada ­čśä Bak─▒n Galatasaray'─▒ sevmiyor olabilirsiniz hatta nefret de edebilirsiniz bu sizlerin i├žsel probleminiz, ama g├Âz g├Âre g├Âre do─čru kararlara bile kulp takt─▒─č─▒n─▒z i├žin hep art niyetli g├Âr├╝neceksiniz...

• @femeks ┼×unu d├╝┼č├╝n├╝yorum neden Galatasaray ┼čampiyonlu─ča ula┼čacak kadro d├╝zeyine sahipken veya bir ├Ânceki sene ┼čampiyon iken di─čer 3 b├╝y├╝─č├╝n taraftar─▒ her olayda bir ┼čey ar─▒yorlar anlam─▒┼č de─čilim. Hakem onu verdi bunu verdi . @femeks Bana Galatasaray ─▒n ┼čike yapt─▒─č─▒n─▒ kan─▒tlaman─▒ istiyorum.E─čer ┼čike yapmam─▒┼čsa emin ol hakem Galatasaray─▒ tutmaz. Ve ge├žen sene Galatasaraya haks─▒z yere bir├žok ceza verildi. Neden di─čer tak─▒mlar bir tepki g├Âstermedi.Ve yapt─▒─č─▒n yorumdan da anlad─▒─č─▒m ┼ču : Galatasaray CL de k├Ât├╝ oynas─▒n da ben de buna mutlu olay─▒m. ├ç├╝nk├╝ dedi─čim fikirle ├Ârt├╝┼čecek. Yazd─▒─č─▒n ┼čey istesen de istemesen de bunu belirtiyor. Oysaki bir T├╝rk olarak Galatasaray─▒ desteklemeni isterdim. Avrupada ├╝lkemizi temsil edecek. ­čś×

• @gs-ramo-1905 karde┼čim son yazd─▒─č─▒m yaz─▒daki Rizespor ba┼čkan─▒ hakk─▒nda yazd─▒─č─▒m─▒ okudun mu mesela baksana okusana tekrar. Yani d├╝┼č├╝n bunu bilebilmek i├žin gelece─či g├Ârmeye gerek yok...
    Be┼čikta┼č Rizespor ma├ž─▒ 1-1 bitti. Ma├žta Rizespor'un 1 penalt─▒s─▒ verilmedi ve Be┼čikta┼č'tan 2 oyuncu at─▒lmad─▒.

Rizespor ba┼čkan─▒ ma├žtan sonra hepiniz g├Ârd├╝n├╝z hakem hata yapt─▒ yapacak bir ┼čey yok diyor. Bizim ma├žtan sonra silah─▒m olsayd─▒ hakemi vururdum gibi gaflet a├ž─▒klamas─▒n─▒ yapan adam ┼čimdi yapacak bir ┼čey yok hakemdir diyor.

Galatasaray d├╝┼čmanl─▒─č─▒ ortak de─čer olmu┼č rakiplerin.. GALATASARAY bu ligde sadece tak─▒mlarla u─čra┼čm─▒yor. Hocan─▒n dedi─či gibi organize ama amat├Âr bir k├Ât├╝l├╝k var bize kar┼č─▒. ├çok uzak de─čil benzer a├ž─▒klamalar─▒ ta┼čeronla┼čm─▒┼č D├╝nk├╝ ba┼čkandan da bekliyoruz.

Sonunda ne mi oluyor.. May─▒s'lar Bizimdir.. ­čśë

• @TD_VEDAT Fatih Terimin s├Âzleriyle seninkiler birbrini ├Ârt├╝yor ­čśŐ Bu atmosfer yarat─▒ld─▒. Galatasaray yaln─▒zla┼čt─▒r─▒lmaya ├žal─▒┼č─▒yor gibi ortam olu┼čtu. Ge├žen sezon bir tan─▒m yapt─▒m. Organize ama amat├Âr k├Ât├╝l├╝k! Bu sene g├Âr├╝yorum ki bu sezon amat├Âr de─čil profesyonelce hamleler var! Bunu ma├žla alakal─▒ de─čil, d─▒┼čar─▒da ya┼čananlara s├Âyl├╝yorum. Bunlar─▒n tek ilac─▒ Galatasaray olarak bir b├╝t├╝n ┼čeklinde durabilmek. Ben bunu zaman zaman hat─▒rlat─▒yorum. Ama ge├žen sezon kulland─▒─č─▒m amat├Âr tan─▒m─▒na al─▒nm─▒┼člar!ÔÇŁ (Sonuna kadar hakl─▒ ve zaten bunu g├Âr├╝yoruz umar─▒m g├Ârmeye devam etmeyiz ├ž├╝nk├╝ bu t├╝rk futboluna zarar veriyor)

• @gs-ramo-1905 said in STSL Cemil Usta Sezonu (2019-2020):

@femeks ┼×unu d├╝┼č├╝n├╝yorum neden Galatasaray ┼čampiyonlu─ča ula┼čacak kadro d├╝zeyine sahipken veya bir ├Ânceki sene ┼čampiyon iken di─čer 3 b├╝y├╝─č├╝n taraftar─▒ her olayda bir ┼čey ar─▒yorlar anlam─▒┼č de─čilim. Hakem onu verdi bunu verdi . @femeks Bana Galatasaray ─▒n ┼čike yapt─▒─č─▒n─▒ kan─▒tlaman─▒ istiyorum.E─čer ┼čike yapmam─▒┼čsa emin ol hakem Galatasaray─▒ tutmaz. Ve ge├žen sene Galatasaraya haks─▒z yere bir├žok ceza verildi. Neden di─čer tak─▒mlar bir tepki g├Âstermedi.Ve yapt─▒─č─▒n yorumdan da anlad─▒─č─▒m ┼ču : Galatasaray CL de k├Ât├╝ oynas─▒n da ben de buna mutlu olay─▒m. ├ç├╝nk├╝ dedi─čim fikirle ├Ârt├╝┼čecek. Yazd─▒─č─▒n ┼čey istesen de istemesen de bunu belirtiyor. Oysaki bir T├╝rk olarak Galatasaray─▒ desteklemeni isterdim. Avrupada ├╝lkemizi temsil edecek. ­čś×

genelleme yapmazsan iyi olur

• @CnytAkn Ben de genelleme yapmay─▒ sevmem ama vaziyet bunu g├Âsteriyor.Tabi ki de herkes i├žin ge├žerli de─čil bu ama genel olarak do─čru bir d├╝┼č├╝nce . Ba┼čkanlara ve kul├╝plerin y├Ânetici k─▒sm─▒na bak─▒nca bunu daha iyi anlayabiliyoruz . Ki bence her ┼čey tak─▒m y├Âneticilerinde.Onlar─▒n yapt─▒─č─▒ haks─▒z su├žlamalar y├╝z├╝nden kendi tak─▒m─▒n─▒n taraftar─▒ da bu asl─▒ olmayan fikirlere inan─▒yorlar.Ondan sonra birbirine d├╝┼čman 2 tak─▒m orta ├ž─▒k─▒yor. Halbuki hepsi ├╝lkemizin g├╝zide tak─▒mlar─▒ ...