★ Podejrzewam, że ktoś oszukuje. Kiedy, jak i co zrobić? ★

 • Community Manager

  Często otrzymujemy pytania o to, co jest uważane za oszustwo, a co nie. Często menedżerowie zgłaszają użytkowników tylko dlatego, że udało im się zbudować naprawdę dobry skład> Albo, że pokonali ich, gdy ich skład jest lepszy. Piszą też raporty na menedżerów, ponieważ ci nie przegrywają meczu, albo są liderami ligi.
  Jak możecie sobie wyobrazić, powoduje to ogromne opóźnienia i niepotrzebne obciążenie pracą związaną z koniecznością sprawdzania wszystkich tych raportów.

  Więc... Spróbujmy to zmniejszyć. Kiedy więc menedżerowie łamią Warunki OSM i kiedy należy o tym zgłaszać?

  Istnieją głównie 3 sytuacje, w których użytkownicy mogą łatwo zauważyć, kiedy menedżer łamie Warunki OSM:

   1. Nielegalne transfery
    Wykonywanie transferów między 2. lub więcej zespołami (zarządzanymi przez ludzi), w których jeden z nich jest wyraźnie beneficjentem tych transferów
    Zgłaszamy w sekcji Nielegalne transfery.
   1. Multikonto
    Kupowanie słabych zawodników, którzy nie poprawiają twojego składu o ogromne kwoty bez wyraźnego powodu (nie masz wystarczającej liczby graczy do ustawienia z powodu kontuzji lub zawieszenia)
    Kupowanie silnych zawodników, którzy poprawią Twój skład o naprawdę niskie wartości, bez wyraźnej korzyści dla sprzedawcy.
    Zgłaszamy w sekcji Multikonto.
   1. Zmowa:
    Też zgłaszana w sekcji Multikonto, pojedynczy użytkownik kontrolujący kilka drużyn lub grupę użytkowników grających jako grupa, aby `` zapewnić '', że konkretna drużyna wygra ligę, ustawiając przegraną taktykę, słabe składy, zawodnicy na niewłaściwych pozycjach i / lub grając z najsilniejszym składem i obozować swoich rywali.

  Gdzie złożyć raport oszustwa? Wchodzice na profil menadżera z waszej ligi i na górze w prawym rogu przed wami jest aktywny link pn. Powiadom o próbie oszustwa https://prnt.sc/uwuon5.

  Obraźliwe nazwy użykowników, nazwy lig, profile, obelgi przez prywatne wiadomości, nazwy grupy… itd. zgłaszamy najlepiej na e-mail Personelu PL: Kontakt w języku polskim: PL.support@onlinesoccermanager.com

  Ważna UWAGA: wszystkie raporty powinny zawierać jasny opis tego, co zgłaszasz i dodane dowody (w razie potrzeby prześlij zrzuty ekranu do witryny hostującej obrazy i dodaj linki w raporcie).