• Turkish Users

    Bu transfer smilasyonuna bir el atarsanız bence tüm oyuncular olarak sevineceğiz öncelikle sadece geceleri 2 den başlayıp öğlen 12 ye kadar satış yapılmasını düzeltip günün tüm saatlerine yayılan bir düzen daha mantıklı olur.Diğer bir konu ise yapılan transferle baktığımda belirli takımlar satış saatlerinde 2-3 veya daha da fazla oyuncu satarken bazı takımların sadece 1 tane yapabilmesi tamamen saçmalıktır adam her gün koyduğu adamları satıp diğer güne yeni adamlar satıp para kasıyor biz ise 1 tane satış yapıp oyuncu alamıyoruz bu konuda açılan diğer yorumları ve geri dönüşlerinizide okudum fakat hala saçma bir transfer düzeni olduğunu değiştirmiyor umarım bunu dikkate alıp değerlendirirsiniz.

  • Turkish Moderator

    @jenneser Merhaba, transfer simülasyonları günde 8 kez gerçekleşir bu bazen 2 saat arayla bazende 1 saat 45 dakika arayla olur. Bulunduğunuz server'a göre simülasyon saatlerinin başlangıç ve bitiş saatleri değişir. Ayrıca her simülasyon olduğunda sistem oyuncu almak zorunda değildir.

    Bazen gücü yüksek pahalı bir oyuncu 2,5 katından ilk transfer simülasyonunda satılabileceği gibi, bazen de gücü daha düşük ve daha ucuz bir oyuncu günlerce transfer listesinde satılmadan durabilir. Bu gibi durumlarda satış listesine koyulan oyuncuları değiştirmeyi ve nispeten daha düşük değerdeki oyuncuları listeye koyup şansınızı artırmayı deneyebilirsiniz. Fiyat arttıkça oyuncuların satılma ihtimalinin zorlaşacağını unutmayınız.

    İyi oyunlar.