Destek

Sorulara cevap vermek ve hatalara çözüm bulmak için buradayız.

8.5k Topics 23.7k Posts
  • BEDAVA COİNS

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    541 Views

@f-s-m-0-13 said in BEDAVA COİNS:

merhaba @sörmenduh

profilinizde galibiyet serisi ödülünü aldığınız görülüyor
    ödül bir sefere mahsus bir durumdur

iyi oyunlar

👍

• hile ile ilgili

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    626 Views

Merhaba @knikces

Rapor ettiyseniz 72 saat içinde ilgilenilir.

Forumlardan hile bildirimine bir işlem yapılamamaktadır.

• Hile var kimse ilgilenmiyor

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    501 Views

Merhaba @fenerbahçeantreman2
    Bahsettiğiniz menajerin profiline girerek hile bildiriminde bulunabilirsiniz. E mailine gelen linkten raporu onaylamayı unutmayın

• Coins magazalarinda sıkıntı

Locked
    3
    1 Votes
    3 Posts
    502 Views

👍

• KREDİ

Locked
    2
    1 Votes
    2 Posts
    374 Views

Merhaba @03afyokk
    Sorunuzun cevabı için aşağıdaki linki kontrol edin
    https://forum.onlinesoccermanager.com/topic/17748/sıkça-sorulan-sorular-sss/7

• Ekip kurma

Locked
    2
    1 Votes
    2 Posts
    626 Views

Merhaba @Necati-SEKERCİi
    Ekip güncellemeleri çalışmaları nedeni ile bu gibi hataları yaşadığınız için üzgünüz. Konu ile ilgili tr.support@osm.coach adresine mail atabilirsiniz.
    İyi oyunlar dileriz

• 1 Votes
    3 Posts
    503 Views

👍

• Banka sorunu

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    3k Views

Merhaba @hauser
    0_1504952790859_87c75249-8650-4066-96c6-fe7ba9c3b283-image.png

Faiz olayı siz klüp fonu (takımınızda) olan ana parayı birikimlere aktardığınız her simulasyon sonunda birikimlere + para olarak eklenir klüp fonuna eklenmez.
    Finans kısmını detaylı olarak inceleyelim tekrar başlık açmak isteyen arkadaşlara da bilgilendirme olmuş olur.

Sponsorlar : Her takım 4 sponsor seçebilir. Kimisi 1 gün kimisi 3 gün kimisi 5 7 şeklinde gidebilir. Her sponsor farklı para teklifleri sunabilir.

Stadyum Gelirleri : Sadece evinizde oynadığınız maçlarda bu geliri elde edersiniz. Stadyum dan Kapasitenizi ne kadar geliştirirseniz o kadar fazla gelir elde edersiniz. (Seviye 1 , 2 , 3 )

Faiz : Faiz olayı siz ana paranızı birikimlere aktardığınız sürece paranızın üstüne eklenir (Birikimlerde) . Ekstra olarak Klüp fonu kısmına faiziniz gelmez. Simulasyon sonunda Sponsorlar + Stadyum gelirleri + Sabit Gelir hepsi toplanarak klüp fonu kısmına eklenir . İç saha veya dış sahada oynamanız bu olayı değiştirmez. Siz paranızı birikimlere koyduğunuz müddetçe %2 oranında gelir elde edersiniz.

Sabit Gelir : Bu gelir takımdan takıma değişebilir. Bu geliri sürekli elde edersiniz. İçerde veya dışarda oynamanız bunu değiştirmez.

Gelecek tur geliri : Bu gelir ise bu yukarıda saydıklarımızın toplamıdır.

Umarım yararlı bir bilgi olmuştur.

İyi oyunlar.

• Facebook bağlantısı hakkında

Locked
    2
    1 Votes
    2 Posts
    392 Views

Merhaba @takacazzz
    tr.support@onlinesoccermanager.com adresine mail atın.
    İyi oyunlar.

• Maç saatleri

Locked
    7
    2 Votes
    7 Posts
    2k Views

@manhay said in Maç saatleri:

@sultangazililer1 öncelikle sizi bu tavrınizdan dolayı kınıyorum. Birincisi verdiğim bilgi yanlış değil eksik olabilir.

Emin olmadığınız konularda cevap vermeyebilirsiniz.

Burda ben sabahtan akşama kadar moderatorler olmadığı zaman insanlar bekleyip mağdur olmasınlar diye elimden geldiği kadar bir suru insana yardım ediyorum.

Bunun için kimse size bir talepte bulunmadı, kendi isteğiniz ile yapıyorsunuz. Sabahtan akşama kadar beklemek zorunda değilsiniz.

Tam olarak yazdığımda cikip diyor musun bir sağolasın bir insana daha yardimci oldun.

"Bir insana daha yardımcı oldun?", tekrarlıyorum zorunda değilsiniz ve diğer menajerlerde teşekkür etmek zorunda değil.

Zaten ben bunu beklemiyorum, ben bunu beklemiyorken ki siz hem de yetkili bile değilken bu şekilde tavır sergilemenin ne manası var hepimiz insanız onu yazmayı unutmus olabilirim eksik yazmış olabilirim başka kimse mi hata yapmıyor yarın belki siz de yapcaksiniz bu şekilde olması yerine gelip kardeşim cevabın için teşekkürler ama eksik bilgi olmuş ben tamamliyorum deseniz bence hiçbir şey kaybetmezsiniz.

Sizde yetkili değilsiniz, aynı karşı taraf gibi bir tutum sergilemiş oluyorsunuz. Destek forumunda bu tarz atışmaların olmaması gerektiğini sizlere tekrar belirtiyorum. Lütfen daha dikkatli olalım. @manhay @Sultangazililer1

• Transfer

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    412 Views

Merhaba @remylacroix

Hemen aynı gün eklenmemektedir.

League Manager belirli aralıklarla güncelleme yapmaktadır.

• Oyuncu satamıyorum !!!

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    789 Views

Merhaba @sir-assaidi

Memnun kalmasanızda cevaplarımız aynı olacak maalesef.

Transferler şans faktörüne dayalıdır, ayrıca değeri yüksek oyuncuların satılması ekstra zaman alır; hatta satılmayabilir.

Man City dediğimiz klüp 2-3 futbolcu dışında ortalama oyuncu değeri 20M olan bir takım. Bu takımdan bir oyuncu max fiyattan veya kar amaçlı olarak dahi satılsa 35-50M arasında listeye konuluyor. Bu meblağda oyuncuların satılma olasılığı haliyle daha çok düşer.

Lige başlarken Burnley, Leicester, Stoke ve Watford gibi takımlar tabiki çatır çatır satabilir çünkü 5-15M arasında bir havuzda oluyorlar. Onların sattığı 4 oyuncu sizin sattığınız 1 oyuncuyla eş değer olur çoğu zaman.

Bunlar sadece örnek, başka bir büyük takım aynı günde 3-4 yüksek değerde oyuncu da satabilir. Bunlar tamamen şans ile bağlantılıdır.

Umarım yeterlidir.

İyi oyunlar.

• Profile puanlar eklenmiyor!

Locked
    4
    0 Votes
    4 Posts
    726 Views

Merhaba @tolgayl
    Sorunuzun cevabı için aşağıdaki linki kontrol edebilirsiniz.
    https://forum.onlinesoccermanager.com/topic/17748/sıkça-sorulan-sorular-sss
    İyi forumlar

• Multi ACC

Locked
    2
    -1 Votes
    2 Posts
    499 Views

@tp1337ru1
    tr.support@onlinesoccermanager.com adresine mail atın ve bekleyin. Aynı şeyleri yazdırıyorsunuz sürekli . Buraya derdinizi yazarak bir yere varamazsınız. Mail atın ve bekleyin

• Hesabıma ulaşamıyorum

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    664 Views

Merhaba @zankibar78
    tr.support@onlinesoccermanager.com adresine durumunuzu açıklayıcı bir mail atın ve bekleyin. Destek ekibimiz en geç 72 saat içerisinde size dönüş yapacaktır.

Merhaba @tp1337ru1
    Facebook hesabınıza hata ile nasıl bir hesap bağlıyorsunuz ? Bu olay direk "Multi Account" a giriyor zaten . Mail attıktan sonra destek ekibi ister 1 saat sonra cevap verir ister 3 gün sonra verir destek almak istiyorsanız beklemek zorundasınız.

• 1 Votes
    2 Posts
    418 Views

Merhaba @özgür-durmuþ
    Sorunu eğer web üzerinden oyuna girişte yaşıyorsanız cerezlerinizi temizleyin , VPN kullanıyorsanız iptal edin , hala aynı sorunu yaşamaya devam ediyorsanız farklı bir tarayıcı ile giriş yapmayı deneyin . Mobil içinde aynı işlemleri gerceklestirebilir oyun verilerinizi temizleyerek giriş yapmayı deneyebilirsiniz
    İyi oyunlar

• Sezon öncesi süresi

Locked
    3
    1 Votes
    3 Posts
    755 Views

@manhay said in Sezon öncesi süresi:

Merhaba @dogusunsaksisi Girdiğiniz ligin süresi server kaynaklı değişebilir. Eğer 4 gün hazırlık günü var ise liginizde bu normal bir durumdur. Bazen web tarayıcısından farklı mobilden farklı görünebilir saat dilimleri, bu geçici bir durumdur.

Cevap için teşekkürler

• This topic is deleted!

1
    0 Votes
    1 Posts
    9 Views
    No one has replied
  • Terk Edilen Takım

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    447 Views

Merhaba @babazul08
    Her menajer başında olduğu takımdan tabiki istifa edebilir . Bir başka menajer istifadan dolayı boşta olan takımı alabilir. İstifa eden menajer aynı takımı alamaz . Ligin bitmesine son bir kaç maç kala kimse ligden istifa edemez. Bu sayı liginizin kaç hafta olduğuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilir

• istifa ettiğim takıma geri dönebilir miyim?

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    1k Views

Merhaba @umut-gk
    İstifa ettiğiniz takımı maalesef tekrar alamazsınız.