Destek

Sorulara cevap vermek ve hatalara çözüm bulmak için buradayız.

8.5k Topics 23.7k Posts
  • Acil yardım

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    214 Views

@NeveRAGaiN5375 Sorununuz hâlâ devam ediyorsa yeni konu açabilirsiniz.

• Dönen profil resimleri

Locked Moved
    2
    0 Votes
    2 Posts
    205 Views

@TezcanReis55 Merhaba,

OSM'nin .gif profil fotoğrafları için belli bir kriteri yoktur. Yapan kişilerle iletişime geçip onlardan yardım alabilirsiniz.

İyi oyunlar.

• Merhaba destek

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    62 Views

@UnInvited Merhaba,

Her bir kulüp sayfasının bağımsız sıralaması vardır. Eğer 4 kulüp sayfasında da kulüp yönetiyorsanız 4 farklı sıralamanız olur. Profilde gösterilen sıralama en yüksek puana sahip olduğunuz kulüp sayfasının sıralamasıdır. Sıralamanıza etki eden menajer puanlarının hesaplanması şu şekilde olur:

• Son 180 günde toplanan menajer puanlarının %100'ü sıralamanıza etki eder
    • 180 günden sonraki 520 günde (180-700 gün arası) toplanan menajer puanları %1'i bulana kadar her gün azalan bir
    oranda sıralamanıza etki eder.
    • 700 günden daha eski bir zamanda toplanan menajer puanlarının %1'i sıralamaya etki eder.

İyi oyunlar.

• Oyuna girilmiyor

Locked
    7
    0 Votes
    7 Posts
    175 Views

@tevfikkudu61 Sorununuz hâlâ devam ediyorsa yeni başlık açabilirsiniz.

• Tapjoy hatası

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    232 Views

@hdhggg Merhaba,

Bu sorun Tapjoy ile alakalı ve sorun sponsora iletildi.

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler, iyi oyunlar. 👍

• Satış yapamıyorum

Locked
    3
  • transfer

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    1k Views

@sınıfca41 Merhaba,

Oyuna yeni gelen transfer kuralları nedeniyle böyle bir durum oluşmuştur. Bu kurallar oyunda illegal transfer durumlarını azaltmak için uygulanmaya koyulmuştur.

İyi oyunlar.

• Hata Raporu

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    84 Views

@23-FenerbahçElazıg-23 Merhaba, raporunuzla en kısa sürede ilgilenilecektir.

İyi oyunlar.

• 0 Votes
    3 Posts
    107 Views

@Panicinthesky

@TezcanReis55 said in Genç kadronun zararları nedir? düzeltilebilir mi?:

Genç olması aslında çok işe yarıyor .Enerjileri çok yavaş azaldığı için üst üste 5 6 maça dayanabiliyorlar .Spikerin demek istediği onlara kaptanlık yapacak bir tecrübeli oyuncu bul diyor.28 -29 yaşında bir oyuncu alabilirsin ve kaptan yaparsan düzelir büyük ihtimalle 🙂

Cevap için teşekkürler. 👍

• 1 Votes
    2 Posts
    86 Views

Merhaba ,

İş Kulübünde yer alan teklifler iş ortaklarımızın sorumluluğu altındadır. Teklifin durumunu kontrol etmek için teklif duvarının içerisinde alt tarafta yer alan Support/Miss coins linkine tıklamalısınız. Eğer teklifin tamamlanmasının üzerinden çok zaman geçmiş ise teklifi yapan firma ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. (bazı tekliflerin tamamlanması bir haftadan fazla sürebilmektedir)

• Milliyet bonusu

Locked Moved
    4
    0 Votes
    4 Posts
    328 Views
  • 0 Votes
    2 Posts
    92 Views

@efesenell_1 Merhaba, sorunuzun cevabı sıkça sorulan sorular bölümünde mevcut:

Soru: İş kulübünden bir teklif tamamladım ama hediye boss coinsler hesabıma yüklenmedi?
    Cevap: İş kulübündeki teklifler iş ortaklarımızın sorumluluğu altındadır. Tamamladığınız teklifin son durumunu kontrol etmek için teklif duvarına girip altta yer alan Support/Miss coins linkine tıklamalısınız.
    Bazı tekliflerin tamamlanması bir haftadan fazla sürebilir eğer daha fazla beklemek istemiyorsanız teklifi yapan sponsor firma ile iletişime geçmelisiniz

• Başarılar

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    105 Views

@RevengeisComing said in Başarılar:

@Ziganoylu_061 Merhaba, stadyumun bütün bölümlerini tamamlamalısınız.

👍

• Hesaba giriş yapamıyorum.

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    117 Views

Merhaba ,

Mailinize geri dönüş yapıldı.

• 0 Votes
    3 Posts
    68 Views

@RevengeisComing said in Coin aldım kartımdan çekildi ancak hesabıma gelmedi:

@alperrcelik Merhaba, ödeme ile ilgili sorunlarınızı tr.support@onlinesoccermanager.com adresine mail atmalısınız. Maillere yoğunluğa bağlı olarak değişebilmekle beraber ortalama 72 saat içerisinde bakılmaktadır, bu süre zarfında lütfen sabırlı olunuz.

👍

• Hesabıma giriş yapamıyorum

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    276 Views

@Zerexcello5 said in Hesabıma giriş yapamıyorum:

Iyi günler kolay gelsin.Benim zerexcello adında menejerliğim bulunmaktadır. Bu hesaba giriş yapamıyorum. E posta şifre yenileme atıyorum ama gelmiyor. esmerserhat_54_24@hotmail.com bu e postam. Kaç yıllık hesabım çok zoruma gidiyor emek verdim dünya sıralamasında ilerliyordum. 70binlerdeydi en son. Hemen hemen 7 8 yıllık hesap. Geçenlerde hata veriyordu girişte bende sildim tekrar giriş yapacaktım ama şifre mi unuttum facebooktan giriş yapamıyorum. Lütfen yardımcı olun. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Merhaba ,

tr.support@onlinesoccermanager.com adresine mail atarsanız konu ile ilgili yardımcı olabiliriz.

• Şifre Sıfırlama maili alamıyorum

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    114 Views

@Decgard Merhaba ,

tr.support@onlinesoccermanager.com adresine mail atmalısınız.

• This topic is deleted!

1
    0 Votes
    1 Posts
    5 Views
    No one has replied
  • MAÇ OYNANIRKEN ANTREMAN KAMPI

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    1k Views

@MehmetCetinTD said in MAÇ OYNANIRKEN ANTREMAN KAMPI:

@Pep-Burak34 Merhaba,

Maç oynanırken -sunucudaki lig simülasyonu tamamlanana kadar- kadro ve taktik üzerinde yapılan değişiklikler, basılan kamplar oyuna etki etmektedir. Bunun açıklanmalık bir tarafı yoktur. Siz de herhangi bir slotunuzda maç tamamlanana kadar takımınız üzerinde değişiklik/oynama yapabilirsiniz.

İyi oyunlar.

👍

• Transfer Adaletsizliği

Locked
    4
    0 Votes
    4 Posts
    120 Views

@ayberkkturgutt Merhaba ,

Maalesef transfer simulasyonları tamamen şans ile alakalı bir durumdur , çark sizede dönebilir .