Destek

Sorulara cevap vermek ve hatalara çözüm bulmak için buradayız.

8.5k Topics 23.7k Posts
  • oyuna giriş yapamıyorum

Locked
    2
    1 Votes
    2 Posts
    223 Views

@kansastura Merhaba; lütfen öncelikle internet bağlantınızı kontrol edin, vpn benzeri uygulama kullanıyorsanız iptal edin, oyunun güncel sürümünü (iOS, android) kullandığınızdan emin olun, webden giriş yapıyorsanız da tüm bunlara ek olarak kullandığınız tarayıcının çerezlerini ve geçmişini silip oyuna yeniden giriş yapın. İyi oyunlar.

• 1 Votes
    3 Posts
    242 Views

@burakciceek Merhaba; hesabınıza erişiminizi kaybedip mail attıysanız beklemelisiniz. Maillere ortalama 72 saat içerisinde bakılmaktadır. İyi oyunlar.

• Turnuvaya katılmayı onaylıyorum

Locked Moved
    2
    0 Votes
    2 Posts
    197 Views

@ALLAHDEKALBİM Merhaba; turnuvaya katılım onayınızı Forum Turnuvası Başvuru Başlığına girerek yapmanız gerekmektedir. İyi oyunlar.

• Premium üyelik.

Locked
    2
    1 Votes
    2 Posts
    386 Views

@neolacak11 Merhaba;
    Oyunda boss coins sayınızı gösteren yere tıklayın. Orda satın alabileceğiniz tüm paketlerin fiyatları mevcuttur. İyi oyunlar dilerim.

• Hesabıma giriş yapamıyorum

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    789 Views

@altayemrecngl Merhaba ,

Hesabınızın herhangi bir sosyal medya bağlantısı yok. Hesabınıza kayıtlı mail adresine şifre sıfırlama talebinde bulunduktan sonra , spam / junk klasörlerini kontrol etmeyi unutmayın.

• Genç Kadro

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    2k Views

@hakansavun said in Genç Kadro:

Antrenmanda oyuncu gelişimi açısından önemli genç oyunculara sahip olmanız bir de form düşüklüğü daha az yaşarlar yaşlı oyunculara göre, onun haricinde bir etki etmezler maçta.

Cevap için teşekkürler. 👍
    @Burak-Caneroğlu Merhaba;
    Genç oyuncular yaşlı oyunculara göre daha uzun süre oyunda kalırlar. 32 yaşındaki bir oyuncu 60.dakikada yorulurken, 18 yaşındaki bir genç 90 dakika boyunca formunu korur. Ayrıca kupa maçlarında maç uzatmaya giderse genç kadrosu olan daha avantajlıdır. İyi oyunlar dilerim.

• Oyuna giremiyorum.

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    800 Views

@osmoynuyorum Merhaba; şuan oyunda böyle bir hata bulunmamaktadır. Bu tür sorunlar yaşadığınızda lütfen öncelikle internet bağlantınızı kontol edin, vpn benzeri uygulama kullanıyorsanız iptal edin, oyunun güncel sürümünü (iOS, android) kullandığınızdan emin olun, webden giriş yapıyorsanız da tüm bunlara ek olarak kullandığınız tarayıcının çerezlerini ve geçmişini silip oyuna yeniden giriş yapın. İyi oyunlar.

• Transfer Listesi Sorunu

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    421 Views

@sinan-türkseven Merhaba; oyunda transfer durumları şans işidir. Bazen gücü yüksek pahalı bir oyuncu 2,5 katından ilk transfer simülasyonunda satılabileceği gibi, bazen de görece gücü daha düşük ve daha ucuz bir oyuncu günlerce transfer listesinde satılmadan durabilir. Bu gibi durumlarda satış listesine koyulan oyuncuları değiştirmeyi ve nispeten daha düşük değerdeki oyuncuları listeye koyup şansınızı artırmayı deneyebilirsiniz. İyi oyunlar.

• HAKKIMI İSTİYORUM

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    487 Views

@alidemirtas81 Merhaba; sorunuzun cevabı Sıkça Sorulan Sorular(SSS) kısmında yer almaktadır. İyi oyunlar.

• HESABIMA GİREMİYORUM.!

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    503 Views

@kutay2o Merhaba;
    Öncelikle mail attığınız hesabınız, belirttiğiniz osm hesabınıza bağlı mı kontrol edin. Eğer bağlı ise sabırlı olun geri dönüş sağlanacaktır. İyi oyunlar.

• GARİPLİK

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    472 Views

Merhaba ,

Bilgisayarınızın saat ve tarih ayarlarını düzeltin.

• SAVAŞ

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    549 Views

@besırarslan Savaştan çıkıp çıkmamak tamamen kendi tasarrufunuzdadır. İyi oyunlar.

• gmail hatası

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    487 Views

@mr-tayyip15 Gmailine kayıtlı başka bir hesap var çünkü. Birden fazla hesapla oynamak yasaktır tüm hesapların kapatılabilir

• 4.gün oldu lig bugün bitiyor

Locked
    4
    0 Votes
    4 Posts
    477 Views

@yavuzer88 Raporlarda aşırı yoğunluk mevcut. En kısa sürede ilgileneceğiz

• Hedefe Ulaşma Ödülünü Vermiyor Oyun

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    547 Views

@mdduyar Merhaba,

Profilinizde her iki takımla da 3 kez hedefe ulaştığınız görülüyor.Lütfen tekrar kontrol edin.
    https://prnt.sc/n15s3d
    https://prnt.sc/n15si7

• 0 Votes
    2 Posts
    488 Views

@buraktahaokcu Merhaba ,

tr.support@onlinesoccermanager.com adresine detaylı mail atmalısınız.

• Maç Oynanıyor...

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    476 Views

@archaeologistci Merhaba; sorunuzun cevabı burada verildi. İyi oyunlar

• Gecikme

Locked
    2
    1 Votes
    2 Posts
    279 Views

@jossie-frenk55 Merhaba; bazı liglerde sorun olduğu için dün yapılması gereken simülasyonlar yapılamamış ancak bugün itibariyle yapılacaktır. Gecikme için özür dileriz. İyi oyunlar.

• Savaşta Transfer

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    462 Views

@fatih_kekilli Merhaba; savaşlarda transfer konusunda herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Yalnızca savaşlara özgü olmak üzere; aynı ekip üyeleri arasında istediğiniz gibi transfer yapabilirsiniz. İyi oyunlar.

• IOS OYUN HATASI

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    338 Views

@galipcaliskan1907
    Cevap için teşekkürler. İyi çalışmalar.