OFM: Nederlandstalige crews
-
Morgen gaat de volgende ronde (laatste 32) alweer van start:
GLI zal spelen tegen Men of Honour. Deze crew met leden uit vooral Noord-Afrika (Marokko, Egypte) behoort al jaren tot de top van OFM. Ook leveren ze internationals aan deze Afrikaanse toplanden. Ze stonden als 14e geplaatst en wisten dit in hun poule ook waar te maken door 3x overtuigend te winnen (een saldo van +2450). Ook bij de laatste 64 hadden ze geen enkele moeite met een Franse crew.
GLI zal net als de vorige ronde met de volgende opstelling spelen (Reinier van LFS en Dave, Robbie, Alex en Stef van GF):
OSU zal spelen tegen Romanian Revolutionists. Deze Roemeense crew stond als 57e geplaatst (pot 3) en had het in de poule ook zwaar. Na twee keer te hebben verloren hadden ze het geluk om tegen de laagst geplaatste crew te spelen en daarvan dik te kunnen winnen waardoor ze als beste nr3 nog konden doorgaan naar de laatste 64. In die ronde troffen ze een van de favorieten voor dit toernooi, deze Braziliaanse crew had het vorige toernooi gewonnen en had in het verleden ook veel betere resultaten gehaald. De Roemenen wisten echter voor de grootste verrassing van de eerste knock-outronde te zorgen en wonnen redelijk overtuigend. Qua resultaat dus een behoorlijke doorbraak voor deze crew echter hadden veel spelers vooral met het nationale team van Roemenië (bijv winnaar EK, erg goede resultaten op het WK) al laten zien dat ze goed kunnen battlen. Ook OSU zal in dezelfde opstelling als de vorige ronde aantreden (Remco van LFS en Pieter, Chris, ikzelf en René van OSU):
-
Gefeliciteerd heren en veel succes en plezier met nieuwe battle"s
-
Naast het WK voor crews worden er ook 'kleinere onofficiële' (battle)toernooien georganiseerd. OSU doet aan een van deze toernooien mee genaamd de StarCup. Een battletoernooi met direct knock-out en 64 crews (de beste 64 die waren ingeschreven). Wij spelen de eerst ronde tegen een topcrew uit Turkije (hebben net als GLI/OSU ook ongeslagen de laatste 32 van het WK gehaald).
Wij spelen met Pieter, Norbert en ikzelf van OSU, Patrick van GG en Remco van LFS. Na 11/22 speeldagen hebben we een kleine voorsprong weten op te bouwen:
-
Speeldag 8/22 - WK voor crews (laatste 32)
Nog erg dicht bij elkaar maar het gaat langzaam de goede kant op.
Speeldag 18/22 - Starcup (laatste 64)
Een behoorlijke voorsprong kunnen opbouwen waardoor we waarschijnlijk deze battle kunnen uitspelen
-
Speeldag 11/22 - WK voor crews (laatste 32)
Een redelijk mooie voorsprong halverwege. Wij nu 13 thuiswedstrijd en 10 TK's tegen 12 thuiswedstrijden en 7 TK's, we kunnen dus nog wel een 'slotoffensief' verwachten. Maar so far so good
-
Speeldag 19/22 - WK voor crew (laatste 32)
Beide crews op weg naar de laatste 16
De volgende ronde zal volledig geloot worden dus nog afwachten wie wij zullen gaan treffen.
-
gaat lekker met de nederlands crews dus
-
Eindstand - WK voor crews (laatste 32)
Op naar de laatste 16
-
Proficiat aan beide crews!
-
Gefeliciteerd OSU en GLI!! Veel succes in de volgende ronde
-
Goed bezig daar :left_facing_fist_tone1:
-
4 :flag_it:
3 :flag_ro:
2 :flag_br: 2 :flag_nl:
1 :flag_tr: 1 :flag_gb: 1 :flag_sa: 1 :flag_id: 1 :flag_ru:Iedereen wordt nu zeer gevaarlijk!
Volgens mij, is Naçao Brasil toch DE favoriet.
Daarna, hebben de winnaars van battles #1 en #6 echt een stevige kans om de finale te halen. Samen met onze twee Nederlandstalige crews -
Loting laatste 16 - WK voor crews
GLI zal spelen tegen Legion Crusher. Een crew uit Indonesië die toch wel verrassend (66e geplaatst, dus een matig vorig WK) de laatste 16 heeft gehaald. In hun poule verloren ze echter alleen van een Poolse topcrew (5e geplaatst) en werden dus gemakkelijk tweede. In de knockoutfase wisten ze overtuigend af te rekenen met een crew die ook tweede werd in hun poule. Ook bij de laatste 32 hadden ze het gemakkelijk tegen een crew die verrassend ver was gekomen (76e geplaatst). Op zich dus een 'gunstige' loting voor GLI, al is natuurlijk niemand te onderschatten en hebben ze ook spelers die voor het nationale team van Indonesië uitkomen (wereldkampioen 2017 en ook nu weer halvefinalist). Veel succes in ieder geval GLI
OSU zal spelen tegen Union of the Supremes. Deze Italiaanse topcrew had net als OSU het vorige WK de kwartfinale gehaald (wij verloren nipt van de uiteindelijke nr2, zij verloren kansloos van de uiteindelijke winnaar). In de poule hadden ze het 3x heel erg makkelijk en ook in de knock-outfase waren ze verreweg de meest overtuigende crew met enorm ruime overwinningen (1690-776 en 1719-771) tegen op papier weliswaar niet de beste crews. Een mooie uitdaging dus voor OSU tegen één van de favorieten. In theorie zou het iig een mooie battle moeten worden tussen de nr4 en nr6 geplaatst
-
De opstellingen:
(Reinier van LFS - Dave, Robbie, Alex en Stef van GF)
(Pieter, Chris, Rens en René van OSU - Remco van LFS)Morgenavond beginnen we, uiteraard zullen we hier af en toe een tussenstandje posten
-
succes mannen, hopen op hollands glorie , als de VOC
-
Eindstand StarCup - laatste 32 (internationaal knock-outtoernooi met beste 64 crews die ingeschreven hadden)
Was een enorm spannende battle tegen deze crew uit Indonesië (met spelers van het nationale team; de wereldkampioen van 2017 en nu ook finalist). Gelukkig de strijd om de belangrijke plekken (plek 1 en niet plek 10) kunnen winnen en ook de bekerfinale was volledig voor ons waardoor we uiteindelijk nog redelijk ruim hebben weten te winnen.
Op naar de laatste 16!
-
Helaas is zowel voor GLI als voor OSU de laatste 16 het eindstation geworden op het WK voor crews.
GLI ging relatief nipt onderuit tegen het verrassend sterke Legion Crusher uit Indonesië. Hier en daar hadden ze wel kansen (wat ik hoorde) maar helaas was het net niet voldoende. Wel kan GLI terugkijken op een prima toernooi waarin ze natuurlijk als ongeplaatste crew een behoorlijk zware poule overleefden en ook daarna overtuigend sommige subtop en topcrews wisten te verslaan.
OSU ging behoorlijk hard onderuit tegen deze topcrew uit Italië (en ook één van de absolute favorieten voor de titel). Halverwege hadden we nog redelijke aansluiting maar daarna viel het een aantal keer verkeerd waardoor er risico's moesten worden genomen die genadeloos werden afgestraft. Uiteindelijk de definitieve knock-out kunnen uitstellen tot speeldag 20 (van de 22) maar echt realistisch zicht op de overwinning hadden we in de tweede helft nooit.
Wel weer wat opgestoken en op zich jammer dat we (net als vorig jaar) één van de topfavorieten treffen. De battles tegen crews rond plek 10-20 qua plaatsing (vorige 2 rondes) gingen relatief soepel maar tegen de top 3/5 crews komen we nog net iets te kort. -
Ongelooflijk dat we dit nog hebben weggegeven. 4 man in de halve finale en bijna heel de battle voorgestaan, maar op het einde is het helaas helemaal misgegaan