• Categories
  • Recent
  • Tags
  • Popular
Skins
  • Light
  • Cerulean
  • Cosmo
  • Flatly
  • Journal
  • Litera
  • Lumen
  • Lux
  • Materia
  • Minty
  • Morph
  • Pulse
  • Sandstone
  • Simplex
  • Sketchy
  • Spacelab
  • United
  • Yeti
  • Zephyr
  • Dark
  • Cyborg
  • Darkly
  • Quartz
  • Slate
  • Solar
  • Superhero
  • Vapor

  • Default (Cosmo)
  • No Skin
Collapse

Crewduels: Discussietopic

Scheduled Pinned Locked Moved OSM: Crew & Community events
86 Posts 25 Posters 9.4k Views
    • Oldest to Newest
    • Newest to Oldest
    • Most Votes
Reply
  • Reply as topic
Log in to reply
This topic has been deleted. Only users with topic management privileges can see it.
  • M Offline
    M Offline
    MartijnFC_NL
    wrote on 12 May 2020, 09:33 last edited by
    #21

    Dat zal binnenkort wel veranderen, straks mogen we in de duels ook lekker coins gaan spenden. Lekker onderzoekje weer zeg!

    alt text

    1 Reply Last reply
    1
  • B Offline
    B Offline
    Bjorn2321_NL
    wrote on 12 May 2020, 09:45 last edited by
    #22

    We hopen met afkopen van timers en clubkas compensatie op nog meer spelplezier!
    Jezus WTF!

    Dit is echt het meest beroerde idee ooit, degene die hiervoor gestemd hebben en dit geïmplementeerd hebben moeten gewoon eens even optyfen. Zodra dit grote invloed gaat hebben op de duels houd ik het voor gezien. Ik ga geen Timers afkopen of clubkas compenseren.

    1 Reply Last reply
    1
  • M Offline
    M Offline
    Memphis United_NL
    wrote on 12 May 2020, 10:11 last edited by Memphis United_NL 12 May 2020, 10:14
    #23

    Haha ik ben benieuwd hoe het "onderzoek" waarop GB baseert dat crews liever met het afkopen van timers spelen in zijn werk is gegaan. Ik weet dat @vinnievuik_nl ruim een jaar geleden veel tijd heeft gestoken in het peilen van crews, om te checken of ze liever met of zonder timers afkopen spelen. Een duidelijke meerderheid koos destijds voor de laatste optie. Ook op OSM World is een dergelijke stemming gehouden, met een vergelijkbaar resultaat.

    Het lijkt me onwaarschijnlijk dat de meningen van crews ten aanzien van dit onderwerp een jaar later totaal omgedraaid zijn. Wat waarschijnlijker is, is dat GB vindt dat er niet genoeg BC’s worden uitgegeven in duels. Of dat ze vooral beginnende crews met nauwelijks duelervaring om hun mening hebben gevraagd, dat is natuurlijk ook een manier om zo’n onderzoek de gewenste richting op te sturen.

    1 Reply Last reply
    4
  • V Offline
    V Offline
    Vundezz_NL Dutch Users
    wrote on 12 May 2020, 12:40 last edited by
    #24

    Vanuit mijn omgeveing hebben de managers die aan het onderzoek hebben mee gedaan, hier duidelijk TEGEN gestemd!

    1 Reply Last reply
    1
  • W Offline
    W Offline
    wooper_NL Community Manager
    wrote on 12 May 2020, 12:56 last edited by wooper_NL 12 May 2020, 12:57
    #25

    Om eens de mening te weten/horen van de community zou ik graag hebben dat jullie deze enquête doorsturen naar jullie crewleden zodat we een zicht krijgen wat de werkelijke uitslag moest zijn over de duels.

    https://forms.gle/C75qd8q13GkCqtGe6

    1 Reply Last reply
    1
  • T Offline
    T Offline
    tomruitenbeek_NL
    wrote on 12 May 2020, 13:54 last edited by
    #26

    Mijn voorstel zou zijn, als ze dit willen behouden, je per divisie hoger een mogelijkheid minder krijgt. Heb dit ook in de form gezet.

    Laagste divisie: alles open
    Divisie hoger: geen staffboost meer
    Divisie hoger: ook geen trainingsboost meer
    Divisie hoger: ook geen stadionboost meer
    And so on... tot je in de hoogste divisies gewoon zoals het nu is hebt.

    Wij als topcrews zullen immers toch niet met bc gaan smijten, dan kunnen ze net zo goed zoiets als dit voorstel hierboven doorvoeren. Bovendien kan je dan ook niet zomaar jezelf “omhoog kopen” naar de top 50.

    ♔ WZAWZDB ♔ Ik ben erelid van LFS. De beste crew ooit! ♔

    1 Reply Last reply
    0
  • D Offline
    D Offline
    Donkerblauw_NL
    replied to Silvester J_NL on 12 May 2020, 17:29 last edited by Donkerblauw_NL 12 May 2020, 17:33
    #27

    @Silvester-J_NL jij weet toch ook wel dat diegene in legende of wereld sterren divisie crews zijn die meeste duels achter hun naam hebben staan? Als je een crew begint en je heb 5 goede managers duurt het heel lang voordat je daar bent. ( en je loopt ook nooit in) Zegt niks over die crew van 5. Want je heb crews die gewoon 24 managers hebben om 4 duels te gelijk spelen. Ja kwaliteit /kwantiteit. Daarom is de crewcup veel beter. Om te zien of je een goede crew bent of niet.

    Wil enkel mee zeggen dat je dan best tegen een top 10 ranking crew kan loten.

    Silvester J_NLS 1 Reply Last reply 19 Nov 2020, 14:54
    0
  • Silvester J_NLS Offline
    Silvester J_NLS Offline
    Silvester J_NL
    wrote on 19 Nov 2020, 14:41 last edited by
    #28

    Hierbij nog de laatste update m.b.t. de duelstatistieken:

    bf00f289-679e-42aa-a722-d185b091064f-image.png

    Note: deze is inmiddels niet volledig up-to-date meer.

    Community Manager: OSM NL

    1 Reply Last reply
    0
  • Silvester J_NLS Offline
    Silvester J_NLS Offline
    Silvester J_NL
    replied to Donkerblauw_NL on 19 Nov 2020, 14:54 last edited by
    #29

    @Donkerblauw_NL said in Crewduels: Discussietopic:

    @Silvester-J_NL jij weet toch ook wel dat diegene in legende of wereld sterren divisie crews zijn die meeste duels achter hun naam hebben staan? Als je een crew begint en je heb 5 goede managers duurt het heel lang voordat je daar bent. ( en je loopt ook nooit in) Zegt niks over die crew van 5. Want je heb crews die gewoon 24 managers hebben om 4 duels te gelijk spelen. Ja kwaliteit /kwantiteit. Daarom is de crewcup veel beter. Om te zien of je een goede crew bent of niet.

    Wil enkel mee zeggen dat je dan best tegen een top 10 ranking crew kan loten.

    Ik denk dat de meningen over dit punt zullen verschillen. Voor de duels in de laagste divisies geldt dit argument zeker, maar tegelijkertijd is het wel zo dat grote crews die in het begin snel konden stijgen het over het algemeen op een gegeven moment moeilijk hebben gekregen. Waar je namelijk wel rekening mee moet houden, is dat wanneer je met een kleine groep samenspeelt je het voordeel hebt dat je veel met elkaar samenspeelt en dat de verschillen tussen de leden in niveau over het algemeen kleiner zijn dan in een grote crew. Bij de grote crews zitten vaak een aantal zeer sterke leden en een aantal leden die qua niveau nogal onderdoen voor de rest. De meeste grote crews weten dit ook en delen hun teams vaak zo in dat sterke en minder sterke leden evenredig verdeeld zijn, zodat er niet een team met alleen maar onervaren managers van start hoeft te gaan.

    Uiteindelijk zal je naar mijn mening wel gaan merken dat het in de hoogste divisie om kwaliteit zal draaien, aangezien het daar niet meer uitmaakt of je nou 2 of 4 duels speelt. Daar draait namelijk het puur om het feit hoeveel duels en wedstrijden je weet te winnen, aangezien een nederlaag net zoveel minpunten oplevert als een overwinning pluspunten oplevert. De verdeling in de laagste divisies is vooral bedoeld om activiteit bij onervaren crews aan te wakkeren die anders sneller geneigd zouden zijn om af te haken.

    Community Manager: OSM NL

    1 Reply Last reply
    0
  • maricja_NLM Offline
    maricja_NLM Offline
    maricja_NL
    wrote on 1 Apr 2021, 21:32 last edited by
    #30

    Een nieuwe update van de duelstatistieken 🤗

    1de59551-8f51-4adb-bdf2-cd6f58a17f6a-image.png
    723e9268-ba71-4f1a-b2a1-0cfb4e913e8b-image.png

    Shine like the way you do

    NL Staff Support ~~ OSM Volunteer

    1 Reply Last reply
    7
  • M Offline
    M Offline
    MartijnFC_NL
    wrote on 21 Apr 2021, 09:03 last edited by
    #31

    Laten we lekker battlen zonder transfers 🤡🤡🤡🤡🤡🤡

    alt text

    B 1 Reply Last reply 21 Apr 2021, 09:15
    1
  • B Offline
    B Offline
    Bjorn2321_NL
    replied to MartijnFC_NL on 21 Apr 2021, 09:15 last edited by
    #32

    @martijnfc_nl
    Echt de sukkel die dit bedacht heeft...
    Laten we maar weer stoppen met duels. Geen transfers, wel timers afkopen. En dan ook nog met zo'n k*tcompetitie als Iran aankomen.

    1 Reply Last reply
    0
  • W Offline
    W Offline
    wooper_NL Community Manager
    wrote on 21 Apr 2021, 09:20 last edited by
    #33

    OK, OFF hun mening is heel duidelijk 😂. Wat doen we als community? Duels spelen zonder transfers of lassen we een pauze in?

    M 1 Reply Last reply 21 Apr 2021, 09:21
    0
  • M Offline
    M Offline
    MartijnFC_NL
    replied to wooper_NL on 21 Apr 2021, 09:21 last edited by
    #34

    @wooper_nl

    Wij zullen inderdaad geen battles spelen gedurende dit van kracht is.

    alt text

    1 Reply Last reply
    3
  • W Offline
    W Offline
    wooper_NL Community Manager
    wrote on 21 Apr 2021, 09:44 last edited by
    #35

    Er was een misverstand gebeurt bij GB. Transfers blijven, clubkascompensatie gaat uit en timers gaan aan. Besloten trainingen zullen ook opnieuw mogelijk zijn.

    B 1 Reply Last reply 21 Apr 2021, 09:48
    0
  • B Offline
    B Offline
    Bjorn2321_NL
    replied to wooper_NL on 21 Apr 2021, 09:48 last edited by
    #36

    @wooper_nl geloof je zelf dat het een misverstand was? Of waren ze van de eerste reacties gisteren al een beetje geschrokken?

    Timers afkopen, is nog steeds misselijk en heeft niets met managen te maken.

    M W 2 Replies Last reply 21 Apr 2021, 09:52
    0
  • M Offline
    M Offline
    meneer Speksnijder_NL
    replied to Bjorn2321_NL on 21 Apr 2021, 09:52 last edited by
    #37

    @bjorn2321_nl Super League praktijken bij GB.

    Wel gelachen hoor

    1 Reply Last reply
    3
  • W Offline
    W Offline
    wooper_NL Community Manager
    replied to Bjorn2321_NL on 21 Apr 2021, 10:19 last edited by
    #38

    @bjorn2321_nl Geen idee, er gebeuren wel vaker misverstanden, maar het zou me niet verbazen dat het door de reacties komt

    1 Reply Last reply
    0
  • AppieL_NLA Offline
    AppieL_NLA Offline
    AppieL_NL
    wrote on 21 Apr 2021, 21:39 last edited by
    #39

    Ik heb iets gemist denk ik, iemand een linkie?

    W 1 Reply Last reply 22 Apr 2021, 05:54
    0
  • W Offline
    W Offline
    wooper_NL Community Manager
    replied to AppieL_NL on 22 Apr 2021, 05:54 last edited by
    #40

    @appiel_nl GB had eerst een pushbericht gestuurd dat we zonder transfer zouden spelen in een duel.

    Na wat commotie was dit plots een misverstand. Nu spelen we duels met transfers, zonder clubkas compensatie maar de besloten trainingen en timers afkopen gaan weer aan.

    1 Reply Last reply
    1
22 Jan 2020, 11:23

27 May 2022, 10:36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Login

  • Login or register to search.
  • First post
    Last post
0
  • Categories
  • Recent
  • Tags
  • Popular