• Turkish Users

  Arkadaşlar,

  Benim bir oyuncuma teklif geldi, pazarlık ile yüksek fiyat teklif ettim. Telefondan (android) "teklif geldi" bildirimi geldiğinde fiyatı görüyorum fakat ne onaylayabiliyorum; ne de teklifi değiştirebiliyorum. Sadece "vazgeç" seçeneği var. Bilgisayardan girdiğimde ise "teklif düşünülüyor" yazıyor.

  Bu sorunu yaşayan ya da çözümünü bilen var mı? Yoksa oyundaki bir hata mı?

  Desteğinizi rica ederim.

  0_1488930153037_11.JPG

  0_1488930204293_Screenshot_2017-03-08-02-33-08.png


 • @rehellinen Rakip sana bir teklifte bulunmuş ve karşı taraf olarak sende 1.5M teklifte bulunmuş görünüyorsun. Ve o yüzden sadece "vazgeç" butonu görünmektedir.Sadece vermiş olduğun teklifi geri çekebilirsin bu şekilde...Yani karşı taraf sana yeni bir teklif yapmadığı sürece teklifi değiştirme Şansın bulunmuyor...Yani "Karşı teklif yap" seçeneği bulunmaz...Kolay gelsin..


 • @GS_METECAN said in Transfer Teklifi Hk.:

  @rehellinen Rakip sana bir teklifte bulunmuş ve karşı taraf olarak sende 1.5M teklifte bulunmuş görünüyorsun. Ve o yüzden sadece "vazgeç" butonu görünmektedir.Sadece vermiş olduğun teklifi geri çekebilirsin bu şekilde...Yani karşı taraf sana yeni bir teklif yapmadığı sürece teklifi değiştirme Şansın bulunmuyor...Yani "Karşı teklif yap" seçeneği bulunmaz...Kolay gelsin..

  Teşekkürler 👍