Şifre istiyorum umursayab yok

• Belki burdan çare çıkar diye buraya 3 4 defa konu actım ama derdime derman bulamadım şifremi istiyorum e postaya gelmiyor günlerdir mesaj atıyorum kimse cevaplamıyor daha nenyapiyim mahkeme gidicem yemin ederim hesap adı sekerciii ya emaili bakın yada lütfen ilgilenin artık sıkıldım daaa bu nasıl ilgilenmek admin bey 😞

• Merhaba @sekercci
    Ne zaman mail gönderdiniz ?

• @Sosyokrat 3 gün önce bi attım,2günce yine attım dün yine attım,bugün yine 2 kere mesaj gönderdim inanın umursayan yok sabrediyorum ama dayanamıcam artık yani 😞

• @sekercci 3 günlük mail bulunmuyor sistemde. Doğru adrese mail attığınızdan emin misiniz ?

• @Sosyokrat efendim 1 saat önce yine gönderdim,siteden şifre istiyorum bildirim gelmiyor size mesaj atıyorum cevap alamıyorum cidden sıkıntıdayım öenajerimin adı sekerciii

• @sekercci Merhaba @sekercci

16:01:11 de hesabı açıp 16:01:22 de şifrenizi unuttuğunuz zaman maillerde yardcımcı olamıyoruz.

Hesabınızın Sosyal Ağ'lar ile bağlantısı var ise oradan erişebilirsiniz yok ise e-mail tanımlayıp (Hesabı Kurarken), kayıtlı e-mail den şifreyi unuttum diyerek şifre sıfırlama maili alabilirsiniz.

Ayrıyeten şuan foruma yazabildiğinize göre erişim sağlamışsınız, farklı bir hesap ile de olsa.

Bu tür konularda forumlardan yardımcı olunamamaktadır.

Locked

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.