Dwie różne gry???

• HM, jak w temacie .... Chciałem dołączyć do ligi utworzonej przez jakiegoś Holendra, ale nie mogłem wyszukać go w zakładce "dołącz do ligi", wyszukiwanie nie dawało rezultatu, więc wszedłem do ligi poprzez Jego profil - wtedy okazało się, że mogę dołączyć, ale jako nowy menedżer i niestety gra "nie widziała" mojego zalogowania.
    Wynika z tego, że mamy do czynienia z dwoma różnymi grami i nie wszystkie ligi są dla nas dostępne?????? Coś ta wersja 3 naknociła....
    A tak przy okazji kiedy będzie możliwość zmiany serwera przy wybieraniu ligi, przecież utknięcie na h...wym serwerze to koniec szans na jakiekolwiek wyniki. Tu gdzie jestem żadna liga nie przekracza 5 menedżerów. To jest co najmniej chore....

Nawet utworzenie ligi nic nie pomoże bo tu po prostu nie ma menedżerów, może warto coś z tym zrobić??!!

• @klosek Ogólnie jest tak jak by Holendrzy byli częściowo odłączenie od gry.
    Dałem Ci jak zmienić serwer. ;)
    @mihau1878 said in Pomoc OSM:

Mi obecnie znany jest jeszcze jeden sposób.
    Wchodzisz na stronę Aktywnych lig http://pl.onlinesoccermanager.com/ActiveLeagues 0_1481321912240_lig.png wybierasz dowolny serwer w polu "serwery"0_1481321976541_serwer.png wyszukujesz interesującą Ciebie ligę
    i wyszukujesz ją na wolnym slocie wpisując w polu "wyszukaj(search) nr ligi
    0_1481322144866_nr.png
    lub login moderatora danej ligi

Tu masz godziny symulacji na serwerach
    @Dovco_HandF said in Aktualizacje OSM:
    Oto rzeczywista lista czasów symulacji serwerów, może komuś się przyda :alarm_clock::

:clock: 15:00 :clipboard: (2): Hamit, Pele
    :clock: 19:00 :clipboard: (23): Ahmed, Andres, Arjen, Carlos, Fernando, Francesco, Franz, Gianluigi, Hakan, Karim, Lev, Lorik, Memphis, Mohamed, Neymar, Paul, Pep, Pierre, Ronaldinho, Rustu, Ryan, Sir Alex, Yasser
    :clock: 20:00 :clipboard: (19): Andrea, Bumkun, Cesc, Cristiano, Gheorghe, Giorgio, Granit, Jari, JayJay, Kazimierz, Luis, Manuel, Ole Gunnar, Paolo, Pavel, Robin, Sami, Sergio, Zlatan
    :clock: 21:00 :clipboard: (17): Bambang, Emre, Gareth, Jamie, Jetro, Jose, Jozsef, Mario, Mustapha, Radamel, Riyad, Sir Bobby, Socrates, Tuncay, Wayne, Xavi, Zinedine
    :clock: 22:00 :clipboard: (12): Berry, Didier, Dimitar, Ferenc, Lex, Marco, Mesut, Roberto, Saad, Samuel, Thomas, Tugay
    :clock: 23:00 :clipboard: (1): Tim

• dzięki, ale to spirniczyli wszystko, znaleźć jakąś ligę powyżej dwóch graczy graniczy z cudem, nie wiem jak to robi czołówka ranku zarówno polskiego jak i globalnego :(

• @klosek Ja szukam ligi jaką chcę i później zapraszam graczy ;)

• Polish Moderator

@klosek said in Dwie różne gry???:

dzięki, ale to spirniczyli wszystko, znaleźć jakąś ligę powyżej dwóch graczy graniczy z cudem, nie wiem jak to robi czołówka ranku zarówno polskiego jak i globalnego :(

Zauważyłem, że na serwerach gdzie symulacja zaczyna się od 20 bądź 21 jest najwięcej ludzi. Da się trafić na ligi ze sporą ilością graczy. Ja osobiście wolę dołączyć do ligi któregoś z naszych graczy. Oczywiście wysyłam też zaproszenia dla wszystkich których mam w znajomych i tak oto w większości gram ligi w miarę pełne. Drugą fajną opcją jest branie udziału w turniejach;)

• Jak zaczynasz sezon to reklamuj ligę w której grasz.
    Dwa tygodnie temu zacząłem tunezyjską. Dołączyłem po prostu z wyboru lig. Dałem ogłoszenie na forum ogólnym i polskim. Jeszcze przed 1 kolejką miałem komplet. Teraz jest 13/16 menedżerów więc nie tak źle.

• Polish Moderator

@Didierluk
    Dokładnie tak, reklamowanie oraz wysyłanie zaproszeń to bardzo dobre rozwiązanie by mieć pełną ligę :fingers_crossed:.

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.