• Turkish Users

  Arkadaşlar telefondan Android uygulamasından oynamakla faceden veya telden oynamanin

 • Turkish Users

  UYGULAMAYLA OYNAMAKLA NORMAL SİTEDEN OYNAMANIN FARKI NEDİR BİRDE EKİP NEDİR?


 • Merhaba @dnzkymz
  Fazla bir farkı yoktur sadece bize uygulama kolaylık sağlayabiliyor misal evde olmadığımız zamanlar transfer saatlerini kaçırmamak adına telefonumuzdan işimizi halledebiliriz...

  Ekip nedir?
  Ekip oyun içerisinde min 6 kişi ile beraber oluşturulan topluluktur. Ekibin bir ismi, resmi ve sayfası olur. Ekipteki menajerlerin puanlarına göre bir sıralamaya sahip olunur. Dilerseniz ekip ligi kurup ekiptekiler ile oynayabilirsin. Popüler olan ekip savaşlardır. Ekip olayları düz mantık olarak budur.

  • EKİP LİGLERİ BİLGİ | Ekip üyeleri ile birlikte ayarlayacağınız istediğiniz herhangi bir ligde oynayabilirsin, özel unsurları yoktur.
  • EKİP SAVAŞLARI BİLGİ | Ekip savaşları 4×4, 5x5 ve 6x6(8, 10, 12 takımlı ligler) formatlarında oynanır. Popüler olan 5x5'dir. Örneğin; "5x5 formatlı bir savaşta A ve B ekibi karşılaşıyor. Ligde 1, 3, 5, 7, 9 hedeflerinden 2 grup(ev sahibi, misafir) vardır. Önceden belirtilen grupların birini A ekibi diğerini B ekibi alır." Amaç ekip hâlinde takımları hedeflerine yerleştirmektir. Ekip içi maçlarda hangi takımın puana ihtiyacı varsa ona maç kazandırılır bu genel stratejidir, söz konusu takım oyunudur. Oyunun haricinde özel puan tablosu vardır. İlgili puan tablosuna menajerlerin hedefi, pozisyonu, puanı, averajı ve kupadaki durumu yazılır. Sistem otomatik olarak bireysel puanları hesaplar, bu puanların toplamı ekiplerin puanını oluşturur, bu da savaşın skorudur. Savaş kuralları vardır, bu kurallara uyulmamışsa gerekli ceza puanları da tabloya yazılır ve sistem mevcut puandan ceza puanını düşer. 5x5 savaşı 22+4(hazırlık) gündür. Ligin 22/22 gününde tabloda üstünlük sağlayan savaşın galibidir.

  Not: Sorularınız için lütfen Destek bölümünü kullanın. ! Konuyu oraya taşıyorum.👍