YARDIM

• Her sayfa ayrı ayrı değerlendirmeyerlerde alınıyormuş şuan benim 1. Sayfadaki MG puanım en yüksek olduğu için o dikkate alınıyormuş yarından sonra sadece 2. Sayfadaki takımları yönetsem 1.sayfadaki MGK puanlarıma ne olucak atıyorum şuan sıralamam 200.000 . 2 sayfadaki MG puanı 1 sayfadaki geçince sıralama ve MG Puanı nasıl değişecek birde 4 Sayfa takımla oynamanın sıralamaya MGK PUANINA etkisi varmı varsa nasıl var

• @dnzkymz sizinde söylediğiniz gibi her hesap ayrı ayrı değerlendirilir hangi hesabınızın sıralaması yüksekse ilk o gösterilir hiç bir hesabın birbirine etkisi olmaz.iyi oyunlar

• Community Manager

@dnzkymz Sadece 2. sayfada takım yönetmeye başlarsanız diğer 3 sayfadaki puanlarınız zamanla azalır dolayısıyla sadece 2. sayfadaki puanlarınız sıralamaya etki eder. Ancak diğer sayfalarda takım yönetirseniz bir kariyerinizde işler yolunda gitmediğinde diğer sayfadaki kariyeriniz ile durumu telafi edebilirsiniz

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.