• Turkish Users

  Dün akşam maçtan sonra antrenman başlattım. Saate tıklayınca antrenman bitti diyor. Antrenmana giriyorum 26 saat diyor. 54 at nalı istiyor. Veriyorum Error falan diyor. Kilit oyuncularımı koydum antrenmana.

 • Turkish Users

  Flood için özür dilerim fakat bu sorunu doktor ve avukatta da yaşıyorum. Doktor 45 saat diyor. Avukat 40 saat diyor. Antrenman 26 saat diyor. Antrenman yapmaya korkar oldum. En kilit oyuncum antrenmandaydı.


 • @_BAŞTAN_ Merhaba;

  Tarayıcınızın geçmişini silin ve tüm çerezleri temizleyin.Başka bir platformdan ya da tarayıcıdan deneyin.Sorunun devamı halinde lütfen ekran görüntüsü atın.

 • Turkish Users

  Dediklerinizi denedim ancak sorun düzelmedi. Bunlar da ekran görüntüleri:
  alt metni
  alt metni
  alt metni
  alt metni
  alt metni
  alt metni
  alt metni

 • Member of Honour

  Merhaba

  Problem manuel olarak çözülmüştür. Ancak hata OSM kaynaklı değildir. Kullanıyorsanız eğer proxy ayarlarınızı sıfırlayın ve VPN ayarlarını kapatın. Bunun dışında CCleaner tarzı bir program ile bilgisayarınızı temizlemenizi öneririz

 • Turkish Users

  Evet farkettim. Antrenman kendiliğinden bitmiş. VPN kullanıyordum. VPN'yi kapattım. Tarayıcımın geçmişini ve çerezlerini sildim. Ve hesaba girdim. Daha beter oldu, süre daha da uzadı.
  alt metni
  alt metni
  alt metni
  alt metni

  Ama aklıma bir şey takıldı. Ben Türk Telekom (eski adıyla Ttnet) kullanıyorum. Faturayı ödeyemediğim için internet kısıtlandı ve hız 128 KB/s ile sınırlandırıldı. Ve bu internetle https:// ile başlayan siteler dışındaki sitelere girilmiyor (OSM'de https:// var). Fakat bu sorun VPN ile aşılabiliyor. Ben de hem VPN hem de internettekileri sıkıştırıp hızlandıran Opera Turbo'yu kullanıyordum. Şimdi Opera Turbo'yu kapattım fakat sorun hala sürüyor. Acaba bu sorun internetimin kısıtlanması ile alakalı mıdır? Ya da OSM ile ilgili bir sıkıntı mı?

 • Member of Honour

  Sorun kesilikle OSM kaynaklı değildir. Hesabınızı manuel olarak test ettik ve sizin gördüğünüz gibi bir hatayla karşılaşmadık. Farklı bir internet bağlantısı ve farklı bir cihazla hesabınıza giriş yaparsanız muhtemelen bu sorunla karşılaşmazsınız

 • Turkish Users

  Bilgisayarda farklı bir internetle girdim fakat sorun çözülmedi. Sonra mobil cihazdan OSM uygulamasından girdim ve sorun çözüldü, antrenmanları bitirebildim. Fakat mobilde başlattığım antrenman bilgisayardan bakınca 192 saat gözüküyor. Fakat mobilde 8 saat gözüküyor. Yani sıkıntı webde. Ve mobil cihaz her zaman elime geçmiyor. Bilgisayardaki antrenman sıkıntısını nasıl çözebilirim?

 • Member of Honour

  CClenaer tarzı bir program ile bilgisayarınızı temizlemenizi öneririz. Problem OSM kaynaklı olmadığı için bundan daha fazla teknik destek sağlayamıyoruz maalesef