Sonradan lige katılan menajerler

  • Turkish Users

    Arkadaşlar bu olay başıma bela oldu. Öncelikle bugün yaşadığım olayı anlatayım sonrasında nasıl bir çözümü olur bir önerim olacak. Bugün 1. Kulüp sayfamdaki takımım kupa çeyrek final maçı vardı ligde 1. konumundayım ve kupada da iyiyim ve benim maçım 2 gün öncesine kadar menajersiz bir takımlaydı. Bugün bir menajer onu aldı maça 5 dk kala takımı kampa çıkarttı ve beni kupadan eledi. Şimdi rakiplerimden bunu biri yaptı ben şikayet ettim şuan o takım menajersiz ama ben kupadan oldum ve bu ilk değil benim için. Bu konuda bir çözüm getirmenizi bekliyorum. Benim düşüncem tabi ki sonradan menajer gelıp gelmemesi takip edilemez ama lige sonradan gelen menajer veya kötü niyetli kişilerin antreman kampı almasını 3-5 gün için yasaklayabiliriz bizde eşit koşullarda yarışa devam edebiliriz böylelikle


  • @Aykut.Yenilmez Merhaba, bu gibi durumların önüne geçmek istiyorsanız kendi liginizi kurabilir istemediğiniz menajeri almayabilirsiniz. Ayrıca kamp kullanmaya karşı sizde kullanabilirsiniz.

    Veya hile olduğunu düşünüyorsanız rapor edebilirsiniz, o takımı bırakmış olması hile yapmamış olması anlamına gelmez ve sistemden detaylı kontrol edilir.