• Turkish Users

  Menajer puan sistemi hakkında bilgisi olan var mı ? Çünkü ligimde ilk hafta oynandı Man city menajer 90 puan leicter city menajeri 60 puan liverpool 46 puan alıyor. En farklı leicester city galibiyet aldı 5-0 ile sonra liverpool 4-0 en son city 3-0 ile . City menajere karsı oynadı digerleri bilgisayar . City nin fazla alması menajere karsı oynamış olması mı ? Puanlama sistemi nasıl oluyor ?


 • @theDoctor01 Bir galibiyet bir beraberliktan daha değerliyken kaybettiğiniz bir maçtan sonra menajer puanı kazanamazsınız. Sizin takımınızın hedefiyle rakibinizin hedefi de hesaplamaya dahil edilir, daha güçlü takımları yendiğiniz zaman daha fazla menajer puanı alırsınız. Oynanan maç bir Kupa maçı olduğu zaman ek bir puan daha alırsınız - atladığınız her tur daha fazla ek puan getirir. Eğer karşılaştığınız takımın başında aktif bir menajer varsa daha da fazla puan kazanırsınız; sadece son üç gün içerisinde oyuna giren kişiler aktif sayılırlar. Menajer 50'den fazla maç yaptıysa da daha fazla menajer puanı kazanır, genellikle maç tecrübesi olarak bilinir. Hedefinize ulaştığınız zaman, hedefinizi geçtiğiniz zaman, şampiyon olduğunuz zaman ve takımınızı bütün bir sezon boyunca yönettiğiniz zaman da değişik sezon sonu bonuslarıyla ödüllendirilirsiniz.

  Menajer Puanları oyun motoru tarafından özel olarak hesaplanmaktadır.Bir galibiyete şu kadar puan bir kupaya şu kadar puan gibi bir sayı verebilmemiz mümkün değildir.


 • @1982UqurSert1982 said in MENAJER PUANLARI:

  @theDoctor01 Bir galibiyet bir beraberliktan daha değerliyken kaybettiğiniz bir maçtan sonra menajer puanı kazanamazsınız. Sizin takımınızın hedefiyle rakibinizin hedefi de hesaplamaya dahil edilir, daha güçlü takımları yendiğiniz zaman daha fazla menajer puanı alırsınız. Oynanan maç bir Kupa maçı olduğu zaman ek bir puan daha alırsınız - atladığınız her tur daha fazla ek puan getirir. Eğer karşılaştığınız takımın başında aktif bir menajer varsa daha da fazla puan kazanırsınız; sadece son üç gün içerisinde oyuna giren kişiler aktif sayılırlar. Menajer 50'den fazla maç yaptıysa da daha fazla menajer puanı kazanır, genellikle maç tecrübesi olarak bilinir. Hedefinize ulaştığınız zaman, hedefinizi geçtiğiniz zaman, şampiyon olduğunuz zaman ve takımınızı bütün bir sezon boyunca yönettiğiniz zaman da değişik sezon sonu bonuslarıyla ödüllendirilirsiniz.

  Menajer Puanları oyun motoru tarafından özel olarak hesaplanmaktadır.Bir galibiyete şu kadar puan bir kupaya şu kadar puan gibi bir sayı verebilmemiz mümkün değildir.

  Cevap için teşekkürler! :thumbsup_tone1: