Mistrzostwa Świata OSM 2017

 • Community Manager

  Hej szefowie, Mistrzostwa Świata OSM wracają z jego edycją w 2017 roku!

  Strona główna Updates OSM WC 2017 Edition

  Jeżeli dostaliście od nas zaproszenie do udziału w Mistrzostwach Świata OSM 2017, to macie zagwarantowany w nim udział! Jeśli wcześniej tego nie słyszeliście, jest to oficjalny turniej OSM, w którym najlepsi menedżerowie OSM w okresie pomiędzy 1. grudnia 2016, a 31. maja 2017 rywalizowali o zdobycie jak najwięcej punktów menadżerskich, aby zostać zaproszonym do gry wśród najlepszych menedżerów OSM.

  W pierwszej rundzie: 192 menedżerów zagra w 16 ligach. Najlepsi 3 menadżerzy z każdej ligi trafią do drugiej rundy: 4 ligi z 12 drużynami. Potem najlepsi 3 z każdej ligi, trafią do finału.

  Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to 1 runda rozpocznie się 28 czerwca 2017.

  Aby dołączyć do rywalizacji o MŚ OSM 2017, w dniu 27 czerwca potrzebujecie darmowego konta dla swojego klubu, inaczej nie będziesz mógł wziąć w nim udziału.

  Macie czas do najbliższego piątku, 23 czerwca br, do godziny 18:00 serwerowego czasu, aby zaakceptować lub odrzucić nasze zaproszenie. Brak odpowiedzi= brak udziału w turnieju!

  Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym konkursie, możesz poprosić o odpowiedź organizatora: @Markez17, zapytać w tym wątku lub na naszym dedykowanym temacie temu eventowi OSM na forum, w wersji angielskiej :arrow_down:
  OSM WC 2017 Edition

  alt text

 • Community Manager

  alt text

 • Community Manager

  W dniach: 19 czerwiec (poniedziałek) i 20 czerwiec (wtorek) będą rozsyłane zaproszenia do udziału w najważniejszych dla każdego menadżera OSM zdarzeniu w tej grze: Mistrzostw Świata OSM:thumbsup_tone1:.
  Zapraszam do dyskusji i chwalenia się swoimi zaproszenia oraz liczymy na relację naszych mistrzów w drodze do Wielkiego Finału w 2017 roku! Bo że niektórzy z naszych polskich menadżerów awansują do finałowej rozgrywki - tego jestem pewien :ok_hand_tone1:. Prezentujemy wysoki światowy poziom i on z roku na rok wzrasta. Mamy coraz więcej światowej klasy menadżerów. Czas to udowodnić całemu światu. Dlaczego nie w tych mistrzostwach? :clap_tone1:


 • Zaproszenie przyjęte. Zatem melduję się w Mistrzostwach świata po raz trzeci z rzędu. Po dwóch półfinałach cel w tym roku jest jeden - awans do finału!

  Kurde, pare lat temu zazdrosciłem chłopakom gry w MŚ, myślałem, że mi nigdy się nie uda, że tylko elita jest tam wpuszczana. A tu prosze... trzeci występ. Super uczucie jak na zwykłą gierkę internetową. :D


 • @Damiś27 będzie grał i spełniał swoje marzenie w "Masz miejsce na OSM World Championship 2017!" Marzenia się spełniają :)


 • wiadomo jaki byl prog punktowy?


 • @Michal_ACM @Przemek-Kaszti Gratuluję wam udziału w Mistrzostwach Świata 2017. Dla mnie to pierwsze Mistrzostwa Świata i jedno z marzeń w OSM


 • @Rusewicz said in Mistrzostwa Świata OSM 2017:

  wiadomo jaki byl prog punktowy?

  Niestety na razie wiem tylko o tym kto się pochwalił. W zaproszeniu nic nie pisało o progu punktowym. Zagra tam 192 menadżerów z całego świata. Pewnie się dowiemy w tym tygodniu ile było trzeba mieć punktów żeby wziąć udział w MŚ 2017.


 • @Rusewicz Próg punktowy bedzie podany jak tylko poznamy wszystkich finalistow. Trzeba poczekac ile osob przyjmie zaproszenia z pierwotnej listy.


 • @Damiś27 Gwarantuje, że każdy kolejny udział smakuje dokładnie tak samo jak pierwszy. Dla mnie to esencja tej gry. Coś na co czekam co roku i coś dlaczego jeszcze chce mi się w to grać. Mój największy cel w tej grze. :D Jest to jedyny oficjalny turniej OSM. Reszta turniejów to tylko prywatne inicjatywy graczy.

 • Community Manager

  @Michal_ACM said in Mistrzostwa Świata OSM 2017:

  to esencja tej gry

  Rzeczywiście, masz rację, to esencja tej gry, cała reszta włącznie z "dominacją i bitwami" to dodatki do gry, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nie wszyscy chcą/mogą czy czy mają mozliwość zagrać w Mistrzostwa Świata OSM :thumbsup_tone1:.

 • Polish Moderator

  Melduję się w Mistrzostwach Świata OSM 2017 :muscle::exclamation:

 • Community Manager

  @Byku-Duma-Warmii Gratulacje! :clap_tone1:

 • Polish Moderator

  @Dovco_HandF
  Dziękuje Jurku :slight_smile:.

 • Community Manager

  Dla przypomnienia nasze ręczne liczenie punktów w kwalifikacjach żeby wiedzieć jak to wygląda z progami punktowymi w tym roku:
  @mihau1878 said in Kwalifikacje do Mistrzostw Świata OSM 2017:

  Końcowa tabela "Kwalifikacji do Mistrzostw Świata OSM 2017"

  0_1496317504264_wyścig1.png
  0_1496317514401_wyścig2.png

  Najlepszy wynik w okresie 01.12.2016-31.05.217 uzbierał @Wojtyn84, który jako jedyny przekroczył 40.000 punktów, uzyskując 41.715. Minimalnie gorzej punktował @Przemek-Kaszti zdobywając 38.571. Na 3 miejscu zakończył "zabawę" @Damiś27 z wynikiem 33.729. Tuż za podium znalazł się @Michal_ACM (33.645) ze stratą 81 punktów do 3 pozycji i @Byku-Duma-Warmii(33.577) uzyskując 152 punkty mniej niż @Damiś27.
  Teraz czekamy na oficjalne światowe wyniki kwalifikacji do turnieju, jeśli znajdziecie się w gronie 192 graczy zakwalifikowanych do "Mundialu" i dostaniecie zaproszenia napiszcie w tym temacie :)


 • @Dovco_HandF no własnie próbowałem to wkleić ale nie mogę w ogóle na forum załadować drugiej strony z tematami...wiedziałem że w Naszej ekipie jest jeszcze Wojtyn zobaczymy czy stb sie załapał :)


 • pewnie stb i na tym koniec ; )

 • Community Manager

  @Przemek-Kaszti Myślę, że próg będzie w okolicach 24 000 punktów +/- 2 000...


 • to moglbym sie zalapac, byloby cudownie! :D


 • @Rusewicz trzymamy kciuki ! Im nas więcej tym lepiej :D myślę że próg będzie niższy niżw latach ubiegłych , całkiem inaczej się teraz punktuje w ligach

Log in to reply
 

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.