Pomocy

• Witam, dołączyłem do pewnej prywatnej ligi za pomocą linku od kolegi, wybrałem klub, zatwierdził mnie, wpisałem nazwę użytkownika i zacząłem grę (wszystko robiłem na telefonie poprzez aplikację). Musiałem odinstalować aplikację, po zainstalowaniu jej nie wiem jak wrócić do tamtej gry, nie mam jak wybrać mojego klubu i konta, co robić?

• Przeciez jak zalogujesz sie na ten sam login to nic sie nie zmienia,no chyba że zmieniłes login i hasło czyli założyłes nowe konto.

• Nic nie zmieniałem, hasła nie pamiętam, bo mi się wydaję że jakoś bez hasła to robiłem, bez emailu też, jak wpisywałem w przypomnij hasło wszystkie moje które znam to na żaden nie przyszło resetowanie hasła.

• @agdsgyzgz może wchodzisz przez fejsa ???

• Polish Moderator

@agdsgyzgz Poszykaj wiadomości w folderze spam. Jeśli nie masz na żadnym koncie to spróbuj jeszcze raz wysłać. A może źle maila wpisałeś?

• Nie, nie wchodzę przez fejsa. Co do emailów, to zakładając konto żadnego nie podawałem (tak mi się wydaję), więc nie wiem na który miałoby przyjść, wszystkie dokładnie sprawdziłem i nic. Napisałem do supportu na email, może odpiszą.

• Polish Moderator

@agdsgyzgz Odpisaliśmy

• Ja też odpisałem, tylko z tym email nie wiedziałem co wpisać, bo skoro nie podawałem emailu podczas robienia konta to skąd go wezmę? Poza tym nawet nie wiedziałem, że to Wy się tym zajmujecie.

• Polish Moderator

Zamykam temat.

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.