[Grupy] Bitwy...

• Polish Moderator

@dovco_handf
    Teraz na dniach ma coś takiego wejść. Podobno będzie na podstawie zdobytych medali, które będzie dostawało się za zwycięstwo i remis, a za porażkę w meczu podczas bitwy będzie się odejmowało te medale.

• Community Manager

@byku-duma-warmii Dodatkowa motywacja 🎖

• Polish Moderator

@Byku-Duma-Warmii @Dovco_HandF Tak podobno będzie to wyglądać 🔽

New feature upcoming: Crew Battle Divisions

What is it?

With Crew Divisions, your Crew can climb through several divisions. The more Medals you earn, the higher you climb.

How do I earn Medals?

You earn Medals by playing matches in Battles. For every win, draw and loss, you get Medals. How much Medals? That depends on the Division you are in. Every division has a different Medal distribution. You also get a Medal bonus/punishment for winning or losing the total Battle.

How does it look?

0_1525266135120_screen divisions.jpg

Which divisions are there?

For now:

• Amateur Division
    • Semi-pro Division
    • Pro Division
    • Champion Division
    • World star Division

When can I play!?

We expect it to go live somewhere next week.

• Community Manager

@damiś27 A, no i wszystko jasne, będą ligi, od amatorskiej (dla początkujących) do światowej (dla najlepszych grup). Będą spadki i awanse, wszystko liczone na bieżąco, automatycznie, beż żadnych poślizgów. No pięknie. Oby to jednak wprowadzili też na komputery, a nie tylko na telefony. Jeden wielki minus tej wielkiej innowacji z Crew battles 😃.

• Community Manager

@byku-duma-warmii said in [Grupy] Bitwy...:

@dovco_handf
    Teraz na dniach ma coś takiego wejść. Podobno będzie na podstawie zdobytych medali, które będzie dostawało się za zwycięstwo i remis, a za porażkę w meczu podczas bitwy będzie się odejmowało te medale.

Mam informację, że rusza ta medalowa karuzela w nowych bitwach od dziś 👍

Wszystkie załogi rozpoczną od 50 medali, a medale zostaną dodane przy każdej wygranej (i premii na koniec każdej bitwy) od dzisiejszych symulacji!

• Polish Moderator

Cisza tu 😉

Bitwa Towarzyska: Polish Eagles 🆚 Polish Eagles Academy

0_1541945091171_1541550183034-wynik22a.png

Gracze Polish Eagles Academy chcieli się bardzo pokazać aby dojść do Polish Eagles
    Do Polish Eagles dołączyli z tej bitwy @pawel02121 @Podgórski-1981 @KonradGuardiola
    Gratuluję 👏

• Długo o nas nie było słychać ale wracamy do bitew i od razu mierzymy się z wysoko notowaną grupą w światowych rankingach grupą Black Wall RO (17 miejsce na świecie).

Zagramy w Indiach

• bez zgrupowań
    • bez przyspieszaczy
    • tajne treningi dozwolone

Składy:
    Aleja Gwiazd
    Home Team
    G1-Marcin6578(C)-Aizawl 30.58
    G3-maqpax-Shillong Lajong 23,71
    G5-mordaf--Gokulam Kerala 23,14
    G7-rafał Bąba--Chennai City 21,51
    G9-Karol888-East Bengal 20,09

Black Wall RO
    Away Team
    G1- Nexium.coco-Churrchill Brothers 31,36
    G3- fc ionutz31- Mohun Bagan 25,47
    G5-The Warrior14--Minerva Punjab 23,87
    G7-Steaua4ever_79-NEROCA 21,57
    G9-cisse4rapid-Indian Arronws 17,01

• Hej, mam pytanie... Nigdzie nie znalazłem na to odpowiedzi, a to jest post dotyczący bitew grupowych. Ile potrzeba członków z grupie, aby mócprowadzić 2 bitwy jednocześnie... Jest nas 8 ogarniętych osób, a w sumie 17... Chcialiyśmy prowadzić 2 bitwy jednocześnie, żeby jak najszybciej osiągać wyższe poziomy grupy...

• Polish Moderator

@johnderko Bitwy rozgrywa się w 5 osób, więc do dwóch bitw potrzebnych jest 10 chętnych menadżerów

• Zakończyła się bitwa pomiędzy Aleją Gwiazd a grupą Black Wall RO. To była jedna z najgorszych bitew jaką grałem, nie było emocji, zawiodła komunikacja przede wszystkim. Już na samym początku były problemy i musieliśmy wymienić gracza. Ta bitwa nauczyła mnie że do tak mocnego przeciwnika nie można wystawiać do składu ludzi którzy pierwszy raz grają bitwę. Mam nadzieję że kolejna bitwa będzie dużo lepsza.

Końcowy rezultat
    0_1544171298246_wynik.png

0_1544171315156_progres.png
    SirJanoo wogóle nie transferował mimo wszelkich prób uaktywnienia jego działań...

0_1544171372028_wyniki.png
    Mimo wszystko nie masz aż tak wielkiego pogromu, w końcu graliśmy z grupą z pierwszej 20 rankingu i w nieoptymalnym składzie 😉

• cicho tu wiec 🙂
    gramy bitwe towarzysko z Rumuńską grupą SilentRoHunter na ich prośbe
    liga:Albania
    gramy bez przyspieszeń
    i gramy po 2 obozy na sezon tak żeby było ciekawsza bitwa
    G1-Skenderbeu Korçe - marius 78
    G3- FK Kukesi - MisterM78 (c)
    G5- Luftetari Gjirokaster - Moca788
    G7- KF Tirana - lemnarumarius
    G9- FC Kamza - hedloc

G1-Flamurtari Vlore - @Magic-89-1r
    G3-KF Plăci - @kryminalksg
    G5-Teuta Durres - @Lhundaeion
    G7-Partizani Tirana - @Suchy998 (c)
    G9-KS Kastrioti - @Szeregowiec

tabela po 6/22kolejkach 🙂
    0_1546033001314_58824101-b4e5-4dda-9872-10604343c197-image.png

• a tu tabele jak to ładnie wygląda jak na razie tam 🙂
    0_1546033366403_5ca4abe6-97d5-4dae-860f-408eb376c52e-image.png

• gramy jak wcześniej napisałem bitwę towarzysko jak narazie bitwa na styku dla rywali 🙂
    po 14 kolejkach
    0_1546730511704_d347f121-5156-49dc-b89b-383da2045061-image.png