Punkty Bussines Club

• Witam, mam pytanie, wykonałem zadanie w pewnej grze, nie otrzymałem za to punktów, minęło ok 10h. Co mogę z tym zrobić?
    PS. Z tej samej gry otrzymałem kiedyś punkty za inne zadanie i wszystko przebiegło sprawnie.

• Polish Moderator

@dontwardy
    My nie gwarantujemy tego, że po wykonaniu jakiegoś zadania gdzieś na innej stronie dostaniesz za to monety.

• Chyba źle to przedstawiłem. Chodzi mi o to że wykonałem zadanie z bussines club, którym było rozbudowanie budynku na pewien poziom, w zamian za to miałem otrzymać punkty w OSM, niestety ich nie otrzymałem, dlatego chciałem się dowiedzieć co mogę z tym zrobić :)

• Polish Moderator

@dontwardy
    W takiej sytuacji cieżko jest coś pomóc, bo to nie zależne od nas.

• @dontwardy said in Punkty Bussines Club:

Chyba źle to przedstawiłem. Chodzi mi o to że wykonałem zadanie z bussines club, którym było rozbudowanie budynku na pewien poziom, w zamian za to miałem otrzymać punkty w OSM, niestety ich nie otrzymałem, dlatego chciałem się dowiedzieć co mogę z tym zrobić :)

Te monety z business club o których piszesz to zwykła ściema , nigdy ich nie dostaniesz . Też kiedyś dałem się na to nabrać ,myślałem że jak zainstaluję jakąś aplikację czy coś tam ( nie pamiętam dokładnie bo to już jakiś czas temu było ) to dostanę trochę monet w sumie za friko. Monet do dzisiaj nie zobaczyłem :laughing:

• Polish Moderator

Dokładnie na to my wpływu nie mamy, ale warto oglądać filmiki, które tam się pojawiają.

• Polish Moderator

Wyjaśnione, więc do zamknięcia :closed_lock_with_key:.

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.