LOTTO Ekstraklasa

 • Community Manager

  Co sądzicie o tym, co się dzieje w naszej rodzimej polskiej LOTTO Ekstraklasie?
  Aktualna tabela po dzisiejszych meczach
  0_1480276900233_Lotto ekstraklasa.png
  Źródło:17 kolejka
  :older_man_tone2:


 • Dzisiaj Legia bezdyskusyjnie rozniosła Śląsk Wrocław , 0-4 to i tak najniższy możliwy wymiar kary dla wrocławian. Legia cały czas pnie się w górę tabeli :arrow_up:


 • @Cezarro Dobrze,że warszawiacy wracają na właściwe tory/liczę,że obronią tytuł.

 • Community Manager

  @Cezarro
  Wreszcie Legia wskoczyła na właściwe tory za Magiery. Ale i Lech Poznań odżył jak i strasznie zdołowana jeszcze niedawno Wisła Kraków.:goal: Nie uważacie?

 • Community Manager

  Ale, ale... Paweł Brożek strzelił 135. gola w karierze w ostatnim meczu Wisły z Arką Gdynia 5:1, na wieki zapisując się w historii ligowej piłki w Polsce w "Klubie 100", okupując póki co 10 pozycję. "Klub 100" zrzesza strzelców co najmniej stu goli w rozgrywkach ekstraklasy. Liderem rankingu pozostaje Ernest Pohl - 186 bramek.

  Członkowie "Klubu 100":

  1. Ernest Pohl 186 bramek

  2. Lucjan Brychczy 182

  3. Tomasz Frankowski 168

  4. Gerard Cieślik 167

  5. Włodzimierz Lubański 155

  6. Teodor Peterek 154

  7. Kazimierz Kmiecik 153

  8. Jan Liberda 145

  9. Teodor Anioła 140

  10. Paweł Brożek 135

  1. Fryderyk Scherfke 131

  2. Jerzy Podbrożny 122

  3. Maciej Żurawski 121

  4. Józef Nawrot 114

  5. Andrzej Jarosik 113

  6. Ernest Wilimowski 112

  7. Grzegorz Lato 111

  8. Henryk Reyman 109, Andrzej Szarmach 109

  9. Piotr Reiss 108
   :goal:


 • Wisła powalczy o pierwszą ósemkę a potem na spokoju skupić się na pucharze polski żeby dał europejskie puchary i przy okazji hajs

 • Community Manager

  @CorreThe Całkiem możliwy scenariusz.


 • @Dovco_HandF przepraszam a o co w tym chodzi?

 • Community Manager

  @dragonos O to chodzi, że Wisła Kraków może załapać się na europejskie puchary.


 • @CorreThe said in LOTTO Ekstraklasa:

  Wisła powalczy o pierwszą ósemkę a potem na spokoju skupić się na pucharze polski żeby dał europejskie puchary i przy okazji hajs

  Europejskie puchary ??? Buahaha chyba żartujesz , może do Champions League awansują ?:laughing: Odpadną w pierwszej rundzie Ligi Europy z jakimiś ogórkami i tylko obciachu narobią

 • Community Manager

  @Cezarro Równie dobrze można tak o Legii powiedzieć. Przegrywa aż wióry lecą, ale mimo to kasa za udział w Lidze Mistrzów ogromna jak na polski klub spłynie. Dlaczego więc nieco tej kasy z pucharów ma do innego klubu nie wpaść, choćby i do Wisły Kraków?


 • Ja czekam na powrót Wisły do Europejskich Pucharów :)


 • @Marcin657827 jak w pucharze uefa pieknie grali . dobre czasy :D


 • @Dovco_HandF said in LOTTO Ekstraklasa:

  @Cezarro Równie dobrze można tak o Legii powiedzieć. Przegrywa aż wióry lecą, ale mimo to kasa za udział w Lidze Mistrzów ogromna jak na polski klub spłynie. Dlaczego więc nieco tej kasy z pucharów ma do innego klubu nie wpaść, choćby i do Wisły Kraków?

  W Lidze Mistrzów kasa jest ,jak na polskie warunki ogromna , ale przecież Wisła w Lidze Mistrzów nie zagra , może jedynie w Lidze Europy. A tam już taka wielka kasa wcale nie płynie . Do tego zakładając że Wisła odpadnie w 1-wszej rundzie to i tak za wiele nie zarobi , a może nawet będzie musiała dołożyć do tego interesu. Lepiej niech się Wisła skupi na utrzymaniu w Ekstraklasie , co i tak już będzie wielkim sukcesem tego klubu.

 • Community Manager

  @Cezarro Co prawda, to prawda. Jeszcze niedawno Wisła wisiała na krawędzi istnienia i wychodzi teraz z ogromnej zapaści. Ale chyba lepiej, żeby Wisła wygrała Puchar Polski i zagrała w Lidze Europy niż Wigry Suwałki czy GKS 1962 Jastrzębie?:smirk:


 • @Cezarro spokój bo wszyscy piszą o tym jaka ta legia jest dobra a dostać 14 goli w dwumeczu z borussią to trzeba być bardziej fatalnym niż kuchy :D no i 8 od realu haha :D na meczu z sportingiem nie liczcie na wygrana tylko by dwócyfrowki nie dostać ;)


 • @CorreThe said in LOTTO Ekstraklasa:

  @Cezarro spokój bo wszyscy piszą o tym jaka ta legia jest dobra a dostać 14 goli w dwumeczu z borussią to trzeba być bardziej fatalnym niż kuchy :D no i 8 od realu haha :D na meczu z sportingiem nie liczcie na wygrana tylko by dwócyfrowki nie dostać ;)

  najbardziej fatalny to ty jesteś :thumbsdown_tone2:

 • Community Manager

  @CorreThe Ale z drugiej strony jaki klub potrafi strzelić tyle bramek w dwumeczu Realowi czy Borussi? To co zrobiła Legia to genialny chwyt reklamowy. Wiesz ile miliardów, nawet nie milionów euro, musieliby zapłacić wszystkim stacjom telewizyjnym świata za te wszystkie spoty w wiadomościach sportowych z informacjami o tych szalonych meczach? Legia wylansowała się w całej Europie, a jak jeszcze wygra ze Sportingiem, to szczena opadnie wszystkim. A jak mawiał śp. Kazimierz Górski:
  alt text

 • Polish Moderator

  W eliminacjach Legia miała takiego farta, że długo to się nie powtórzy. Wisła z pewnością by zagrała w LM gdyby dostała takich rywali jak Legia w czasach swojej dominacji. Zobaczymy co będzie działo się w przerwie między rundami oraz po letnim okienku transferowym, bo teraz 90% osiągnięć Legii to Vadis Odjijda-Ofoe.

  CorreThe i co głupio Ci teraz po meczu ze Sportingiem ?:D

 • Community Manager

  @Stefan-Joptwojmać Awans Legii z grupy to także reklama naszej polskiej ligi, gdzie Legia gra i gdzie zostaną wykorzystane pieniądze z udziału w Lidze Mistrzów :clap_tone1:.

Log in to reply
 

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.