Transfer listesindeki oyuncularım satılmıyor • Arkadaşlar transfer listesindeki oyuncularım satılmıyordu listeye girdim bir de ne göreyim ![alt text](image url0_1523965070605_Screenshot_20180417-141233~2.png )
  Böyle bir şey mümkün mü iki tane Napoli olabilirim mi?


 • Turkish Moderator

  @icözkınacı Merhaba

  Menajerler tarafından lig dışına satılan oyuncular artık lige geri dönebilir. • @cnytakn yalnız bu oyuncuyu satan takım yine Napoli takımı nasıl oluyor onu anlamadım • @icözkınacı sanırım bu bir hata. Çünkü italya ligindesiniz ve Napoli yi yönetiyorken, listede lig harici olan oyuncuların İtalya ligi dışından olması gerekirken İtalya liginden ve üstelik de sizin yönettiğiniz takım satışa çıkartmış gözüküyor.
  Kulüp yönetiminiz sizin bilginiz dışında oyuncunuzu satışa çıkarttı anlaşılan 😄


 • Turkish Moderator

  Menajerler tarafından lig dışına satılan oyuncular artık lige geri dönebilir. Transfer listesinde, özel tekliflerde ve hatta kaşifte satılan oyuncu tekrar çıkabilir. Bu oyuncular geri döndüklerinde önceki takımlarındaki lig istatistiklerini korumaya devam edecek. Eğer bu sürede lig güncellemesi yapılırsa oyuncunun verileri güncellenmiş olarak geri dönecek. Aynı şekilde önceki takımındaki kişisel istatistikleri lige geri döndüğünde sıfırlanacak.
  Bu oyuncular eski takımlarına da geri dönebilir


Locked