OSM Maç Saatleri-Serverlar

 • Turkish Users

  2-3 gündür maçlar saat gece 10'a doğru geliyor. Kanada'da yaşayan arkadaşıma bile 12de geliyor maçlar. Ertesi güne sarkabilir falan hikaye S.S.S sayfası atmasın kimse her günde sarkmaz ki değil mi? Server seçimi nasıl oluyor söylesin biri bari ona göre girelim liglere. Birde custom kurulan yani osm kullanıcılarının kurduğu ligler daha geç serverlere veriliyor. Bu durumdan da şikayetciyim para verip kuruyoruz ama osm'nin kendi serverlarindan geç geliyor maçlar. Bu sorunuma bi çare bulunsun artık lütfen her gün bıktım beklemekten saat 10'a kadar. İyi forumlar..


 • Merhabalar @kaan-mart ,
  Ligin tamamlanması ertesi güne sarkabilir. Bu durumda beklemekten ve ara sıra kontrol etmekten başka bir çare yok. Mobil uygulamadan oyun oynuyorsanız zaten maç bittiğinde size bildirim gelecektir.(Ayarlar açıksa)
  İyi oyunlar.

 • Turkish Users

  @saidkayaa Yukarda ne demişim ben güzel kardeşim? Moderatör olmadığın halde nedir bu S.S.S sayfasından hazır cevap yorumlar atma merakı. Burda tüm osm menajerlerinin mağdur olduğu bi problem var. Ama anlayacak birine benzemiyorsun gibi zaten. Sana iyi oyunlar, benim sorunumu çözecek yetkili ve bilgili bir kişi istiyorum..

 • Turkish Users

  F.s.m.0.13 tarafından yardımcı olundu teşekkürler kendisine, gerek kalmadı moderatör arkadaşların ilgilenmesine. Konu kilitlenebilir.


 • @kaan-mart server seçimi için öncelikle herhangi dolu bir liginize girip (dolu bir ligine girmezsen topluluk sekmesinde aktif ligler butonu gözükmüyor) topluluk/ aktif ligler'i açıyorsun orada hangi serverde oynamak istiyorsanız mesela zlatan o servere girip oynamak istediğiniz ligi buluyorsunuz (ligin henüz daha başlayıp başlamaması yada o serverde girmek istediğiniz liglerin kaç tane olduğuna bağlı) bulduğunuz lige girip ligi bitirirseniz slotunuz o serverde kalıyor bir sonraki ligi sizin kurmanız kaydı ile ama lig bitiminde yine her hangi bir lige girerseniz serveriniz değişebilir


 • @osmancandar said in OSM Maç Saatleri-Serverlar:

  @kaan-mart server seçimi için öncelikle herhangi dolu bir liginize girip (dolu bir ligine girmezsen topluluk sekmesinde aktif ligler butonu gözükmüyor) topluluk/ aktif ligler'i açıyorsun orada hangi serverde oynamak istiyorsanız mesela zlatan o servere girip oynamak istediğiniz ligi buluyorsunuz (ligin henüz daha başlayıp başlamaması yada o serverde girmek istediğiniz liglerin kaç tane olduğuna bağlı) bulduğunuz lige girip ligi bitirirseniz slotunuz o serverde kalıyor bir sonraki ligi sizin kurmanız kaydı ile ama lig bitiminde yine her hangi bir lige girerseniz serveriniz değişebilir

  👍