Bir takım sorunlar

• Turkish Users

Öncelikle hiç bir slotumda puanlarım görünmüyor. Eski puanlarımın hiç biri görünmüyor.
    Bir de Türkçe forumları göremiyorum. Erişim izniniz yoktur gibi bir hata alıyorum

• @crank86 @crank86

Soru: Menajer Sıralama sistemi nasıl çalışıyor? Topladığım menajer puanlar profilimde daha az görünüyor!

Cevap: Her bir kulüp sayfasının bağımsız sıralaması vardır. Eğer 4 kulüp sayfasında da kulüp yönetiyorsanız 4 farklı sıralamanız olur. Profilde gösterilen sıralama en yüksek puana sahip olduğunuz kulüp sayfasının sıralamasıdır. Sıralamanıza etki eden menajer puanlarının hesaplanması şu şekilde olur:

Son 180 günde toplanan menajer puanlarının %100'ü sıralamanıza etki eder
    180 günden sonraki 520 günde (180-700 gün arası) toplanan menajer puanları %1'i bulana kadar her gün azalan bir oranda sıralamanıza etki eder.
    700 günden daha eski bir zamanda toplanan menajer puanlarının %1'i sıralamaya etki eder.

Diğer sorunuza gelecek olursak gruplar sekmesine tıklayıp @Language-tr yi bulup gruba katılırsanız bu hatayı almazsınız.

• Turkish Users

Teşekkür ediyorum sorunum çözüldü son olarak şuan ligde menajer sıralamasına erişemiyorum
    Oops
    Üzgünüz, bir şeyler ters gitti!

hatası alıyorum. İyi forumlar

• @crank86 Liginizde ki menajerlerin bulunduğu puanlama tablosuna mı erişemiyorsunuz ?

• Geri dönüş olmadığı için başlık kapatılmıştır. 🖒

Log in to reply