Menajer puan hesap hatası

 • Turkish Users

  Merhaba,
  Osm kariyerime yaklaşık 10 senedir devam ediyorum. İlk başlarda menajer sayfası tekti ve menajer puanı bu sayfa üzerinden hesaplanıyordu. Daha sonra ki güncellemelerle menajer sayfası 4 de çıkartıldı. "Ödül Vitrini" ekranında ki menajer puanlarımı alıp, Excel'e attığımda ve filtreleme yaparak sadece 1. menajer sayfamın puanlarına baktığımda "174313" gözüküyor. Profil sayfamda ise 1. menajer puanım "20879" olarak gözüküyor. Bunun sebebi nedir ?

 • Turkish Moderator

  Soru: Menajer Sıralama sistemi nasıl çalışıyor? Topladığım menajer puanlar profilimde daha az görünüyor!
  Cevap: Her bir kulüp sayfasının bağımsız sıralaması vardır. Eğer 4 kulüp sayfasında da kulüp yönetiyorsanız 4 farklı sıralamanız olur. Profilde gösterilen sıralama en yüksek puana sahip olduğunuz kulüp sayfasının sıralamasıdır. Sıralamanıza etki eden menajer puanlarının hesaplanması şu şekilde olur:

  Son 180 günde toplanan menajer puanlarının %100'ü sıralamanıza etki eder
  180 günden sonraki 520 günde (180-700 gün arası) toplanan menajer puanları %1'i bulana kadar her gün azalan bir oranda sıralamanıza etki eder.
  700 günden daha eski bir zamanda toplanan menajer puanlarının %1'i sıralamaya etki eder


 • This post is deleted!

 • @ibuk_1907 Aktifligi arttirmak ve tesvik etmek icin aktif olmayan ara verenlerin puani sifirlaniyor, gecmise donuk puanlar eksilerek dusuyor.