• Turkish Users

  Merhaba, yaklaşık 1 ay önce bir menajeri illegal transferden dolayı şikayet etmiştim ve 15 gün banlandı. Arkadaş bana kin gütmüş olacak ki şu an Montpellier'i yönettiğim lige gelip Marsilya takımını aldı ve Nice takımı ile illegal transfer yapıp Nice'ten istifa etti.

  Daha sonra Nice ile maçım olduğunu görüp yeni bir hesap açıp Nice yönetimini aldı yine bana karşı antreman kampı kullanarak galip geldi. Ayrıca DM'den ırkçı mesajlar attı bana. Bu Nice'i alan arkadaşın o kişinin 2. hesabı olduğunu nerden biliyorum derseniz, bu 2 hesap başka bir ligde de bir arada. Orda da banladığım arkadaş Tottenham, bu çakma hesabı Southampton.

  Bu arkadaşı rapor ettim yine ancak maalesef 10 gün gibi bir sürede sonuç alabiliyorum. Sizden ricam şu ki bu arkadaşı en kısa sürede banlamanız. Bu arkadaş ligdeki bütün menaersiz takımları alıp bana karşı antrenman kampı kullanacak ve emeklerim boşa gidecek. Hem illegal transfer suçu hem ırkçılık suçu var lütfen bu süreci hızlandırın.

  Teşekkür ederim.


 • forumlarda hile bildirmek yasaktır. Hileciyi şikayet ettikten sonra mailden onaylarsanız ilgilenilir

 • Turkish Users

  Haklısınız ancak her maç ligden bir takım alıp antrenman kampı kullanan biriyle nasıl başa çıkayım yetkililer ilgilenene kadar. Benim burada istediğim mağdur olmamak için bu sürecin olabildiğince çabuk gerçekleşmesi, yoksa şikayetimi zaten yaptım.


 • @isyankarakyuvar Merhaba;hile raporlarıyla yoğunluğa bağlı olarak ortalama 72 saat içerisinde ilgilenilmektedir. Buraya yazmanız süreci maalesef hızlandırmayacaktır. Forumlarda hile bildiriminde bulunmak kurallara aykırıdır. Lütfen Forum Kurallarını okuyun.