Boss Coins

• Biraz önce Rise Of Kindoms uygulamasını indirdim fakat 1200 boss cions hesabıma aktarılmadı. Nasıl bir yol izleyeceğiz??

• Teklife tıkladığınızda sizden ne istiyor ise o işlemi gerçekleştirmelisiniz. İşlemi gerçekleştirmenize rağmen boss coins verilmediyse foruma başlık açmak yerine sponsor firmayla iletişime geçin.

Soru: İş kulübünden bir teklif tamamladım ama hediye boss coinsler hesabıma yüklenmedi?
    Cevap: İş kulübündeki teklifler iş ortaklarımızın sorumluluğu altındadır. Tamamladığınız teklifin son durumunu kontrol etmek için teklif duvarına girip altta yer alan Support/Miss coins linkine tıklamalısınız.
    Bazı tekliflerin tamamlanması bir haftadan fazla sürebilir eğer daha fazla beklemek istemiyorsanız teklifi yapan sponsor firma ile iletişime geçmelisiniz.

• Turkish Moderator

@revengeiscoming said in Boss Coins:

Teklife tıkladığınızda sizden ne istiyor ise o işlemi gerçekleştirmelisiniz. İşlemi gerçekleştirmenize rağmen boss coins verilmediyse foruma başlık açmak yerine sponsor firmayla iletişime geçin.

Soru: İş kulübünden bir teklif tamamladım ama hediye boss coinsler hesabıma yüklenmedi?
    Cevap: İş kulübündeki teklifler iş ortaklarımızın sorumluluğu altındadır. Tamamladığınız teklifin son durumunu kontrol etmek için teklif duvarına girip altta yer alan Support/Miss coins linkine tıklamalısınız.
    Bazı tekliflerin tamamlanması bir haftadan fazla sürebilir eğer daha fazla beklemek istemiyorsanız teklifi yapan sponsor firma ile iletişime geçmelisiniz.

👍

Locked