Şu bugu düzeltebilir misiniz ?


 • 1..PNG
  2..PNG

  İlk resimde görüldüğü üzere arkadaşlar sıralaması dünya sıralamasına göre doğru yazılmış fakat menejer puanım daha az gözüküyor bunun sebebi ise menejer puanını buraya aktarırken 2. resimde görüldüğü gibi 1. menejer sayfasını kullanmış olmanız .Onun yerini en yüksek olanı kullanırsanız daha güzel ve doğru olur.Hile mi yapıyorsun nasıl o puanla daha üstümdesin diyip duruyorlar.


 • @TezcanReis55 Merhaba; bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
  Oyunda her kullanıcının Slot 1 (ana hesap), Slot 2 (s1), Slot 3 (s2) ve Slot 4 (s3) olmak üzere 4 adet slotu bulunmakta ve bu slotlarda topladığı menajer puanları sıralamada menajeradı, menajeradı [s1], menajeradı [s2] ve menajeradı [s3] olacak şekilde her slotun menajer puanı na göre ayrı ayrı sıralanmaktadır.
  Menajerin kendi profil sayfasında yazan sıralama derecesi ise en iyi sıralamaya sahip olan slotunu göstermektedir.
  Profilde yer alan Arkadaşlar kısmına kullanıcılar varsayılan olarak Slot 1 olacak şekilde eklendiğinden puanlama kısmında Slot 1'in menajer puanı gözükmekte, sıralama kısmında da haliyle en iyi sıralamaya sahip olan Slot hangisiyse onun sırası gözükmektedir.
  Eğer bu konuda süreç içerisinde herhangi bir değişiklik olursa da oyun ya da forumlar üzerinden kullanıcılara bilgi verilir.