Hilecinin bir türlü cezalandırılmaması

 • Turkish Users

  Oynadığım ligde kendi hesabına ilaveten 3 yan hesapla bana kamp atan beni yarış dışına iten arkadaşı tane tane anlatarak fotoğraflı delillerle şikayet ediyorum oyun içinden ve osm ekibine de ayrıca mail atıyorum ona rağmen hileci neden cezalandırılmıyor?Yan hesaplarla ligi sabote etmek serbest bir şey de haberimiz mi yok ?
  Hileci için dakikalarca titizlikle rapor hazırlıyoruz ama karşılığı yok ne yazık ki ...

 • Turkish Users

  Şampiyonluğum da gitti elemanın yanına kar kaldı hile yaptığı 😕
  Sonraki takımlarında millete ızdırap olmaya devam edecek. Biz yapsak hemen ban yerdik kesin.

 • English Users

  Benim ligimde de var bir tane hile yapan Mısırlı velet. Rapor ettik ama bir halt olduğu yok. Oyunu niye bıraktığımı şimdi hatırladım. Destek denen bir şey yok. Lig bitsin tekrar bırakacağım.

 • Turkish Users

  @Engin-Ü İlk raporum sadece metinden itibaretti çok düz bi rapordu kabul edilmedi dediler ki ayrıntılı gerekirse fotoğraflı(kırpmadan) şekilde açıklayıcı bir rapor yollamalısın .Adamın yan hesaplarını,bu hesapların oyuna kayıt tarihini,bu hesaplarla benle oynadığı hileli maçların görüntülerini herşeyi tane tane atıyorum "çoklu hesap" olarak.Bana raporun cevabı "illegal transferler" şeklinde geliyor.
  0d01e20c-0702-4d94-86c0-4168672a3f2a-image.png
  Herşey en ufak ayrıntısıyla sabit ama arkadaş daha nasıl hileli bulunamıyorsa ben anlamıyorum.
  Delil yetersizliği desen delilin tillahını sundum raporda ama malum işte.

  Destek konusunda büyük sıkıntılar var haklısın,bunlar hiçbir şey olmamış gibi takım almaya,milleti oyundan soğutmaya devam edecekler maalesef 😕

 • English Users

  İnanır mısın, hiç şaşırmadım. Yüz yüze anlatamayacağımız için mecbur forumdan yazıyoruz. Para kazandıkları sürece hiçbir şekilde ciddiye almıyorlar bizi. Para kazanamadıkları zaman hemen değerli oluyoruz. Klasik iki yüzlülük. 😄

 • Turkish Moderator

  @oguzztr_1

  Merhaba, yeterli kanıt olmadıkça hiç kimsenin uzaklaştırılması söz konusu değildir. Dilediğiniz zaman yeni rapor oluşturabilirsiniz.

  İyi oyunlar.