RAPORLAMA SİSTEMİNİN YETERSİZLİĞİ


 • Öncelikle herkese merhaba

  14 Nisan Sal 22:10 yapmış olduğum kanıtlı ( resimli ) raporlamamda hiçbir şekilde yaptırımcı bir işlem yapışmamıştır. Yapmış olduğum raporlama ayn bu şekildedir ve aynı raporu mail yolu ile kendilerine ilettim.


  Merhaba kendi ligimiz de bulunan ttiirryyaakkii adlı kullanici lig de bulunun bir den fazla takımları almış olup bu takımlarda kalan oyuncuları Tottenham takımına aktarmaya başlamıştır. İlk başlarda Liverpool takımını alıp buradaki oyuncuları almıştır ve Tottenham kulübüne aktarmıştır.

  Daha sonra Aston Villa takımında bulunan oyuncuları tekrardan Tottenham kulübüne aktarmıştır.

  Ayrıca dikkatli bakıldığında Aston Villa daki oyuncuları yüksek miktarlarda diğer kendi hesaplarına satmaktadır.

  Burada ise birden fazla hesabının olduğunun kanıtıdır.

  Lütfen ilgilenmenizi bekliyoruz.

  yukarıda bulunan link ve yazılı metin kendi şahsım adına yapmış olduğum oyun içi ve mail yolu ile kanıtlı ( resimli ) raporlamamdır.
  Yapmış olduğum bu raporlamada illegal transfer seceneğini kullandığım halde bana geri dönüş kararının çoklu hesap oldugunu gördüm.

  1. konu ise ,

  Bu illegal işi yapan arkadaş raporlanığı halde halen illegal transferler yapmaya devam etmektedir. ( Diğer takımları yan hesap açıp kullanarak. )

  BUNLARDA KANITLARI

  LÜTFEN BU KONUYU OKUYACAK OLAN MODERATOR ARKADAŞLAR LUTFEN KONUYU KİTLEMEYIN SİZDEN RİCAM BUTUN OYUNCULARIN GÖRMELERINI İSTİYORUM VE OYUNCULARIN YORUMLARI BENİM İÇİN ÖNEMLİDİR.

 • Community Manager

  Raporları en geç 72 saat içerisinde kontrol etmeye çalışıyoruz ki , raporunuzu göndereli henüz 72 saat olmamış . Ayrıca tüm dünyaya yayılan salgın ve yoğunluk nedeni ile maalesef bu süre bazen uzayabiliyor.

  Raporunuzu henüz açık olarak görüyorum lütfen biraz sabırlı olun , binlerce rapor geliyor ve destek ekibimiz tüm raporları titizlik ile incelemeye devam ediyor. Bu arada forum üzerinden paylaştığınız kanıtları , bize rapor oluştururken göndermeniz raporu kontrol etmemizde bize yardımcı olmanızı sağlar , kanıtları forum üzerinden paylaşmanız kendinizin ceza almasına sebep olabilir.

  Anlayışınız için teşekkür ederiz.