• English Users

  Gerekli adımları takip edin diyorsunuz fakat anlamıyorsunuz.Ne bir iletişim yeri ne de bir adım var uygulayabileceğim.teklifi tamamlaya bastığımda play storedan oyuna yönlendiriyor be geri oyuna dönünce hiçbir şey olmuyor.Ne şikayet için uygulayabileceğim bir adım var ilgili yerde ne de iletişim kurabileceğim bir e posta.Lütfen biraz ilgilenin..


 • Ödeme yaparak mı görev tamamladınız ? Eğer öyleyse e mail adresinize gelen mailde iletişime geçebileceğiniz mail adresi var. Bazı tekliflere itiraz edebilmek için 24 saat geçmesi gerekiyor belki o engele takılmış olabilirsiniz.


 • @XcLusive5426 görevlerde yapmanız gereken yazıyor örneğin oyunu indirip marketten bir ürün satın almalısınız yada indirdiğiniz oyundaki hesabınızla belirli bir seviyeye gelmeniz isteniyor bunu yapmalısınız görevi tamamlamadan coins gelmez

 • English Users

  @Procs1914 Evet görevi tamamladım zaten.Her koşulu yerine getirdim fakat coinim gelmedi.Buna rağmen iletişime geçebileceğim bir yer yok.Ödülü tamamlayalı 24 saat de geçti.Itiraz edebileceğim bir bölüm de yok.Missing coins bölümü de yok.Uygulamanın son sürümünü kullanıyorum aynı zamanda..


 • @XcLusive5426 valla bende yaptım anında geldi coins böyle uygulamalarda oyun içinde destek bölümü oluyor oraya bir bakarsan belki bulabilirsin


 • @XcLusive5426 Merhaba

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  İş Kulübünde yer alan teklifler iş ortaklarımızın sorumluluğu altındadır. Teklifin durumunu kontrol etmek için teklif duvarının içerisinde alt tarafta yer alan Support/Miss coins linkine tıklamalısınız. Eğer teklifin tamamlanmasının üzerinden çok zaman geçmiş ise teklifi yapan firma ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. (bazı tekliflerin tamamlanması bir haftadan fazla sürebilmektedir)