• Turkish Users

  Osm yöneticileri ve Osm Geliştiricileri Siz Oyunu Daha Çok Nasıl Batırabiliriz Rezil Edebiliriz diye mi?? Çabalıyorsunuz Şampiyonlar Ligi diye bir Lig almışsınız Messi Ç.Ronaldo Etmişsiniz eli Parça Bide Oyunu Herşeye dayalı Yapmaya Çalışıyorsunuz diyorsunuz Saçmalık Hangi Akla Mantığa Hizmet Bunu Söylüyorsunuz 2.de Gerçek Futbol Hayatında Mardinspor Sırf Antreman Kampına Gidiyor diye Galatasaray Real Madrid Yenebilir mi Allah Aşkına Bu Nasıl bir Mantık Hiç kimse Bu Saçmalığı Görmüyor Mu Oyunu Rezil Ediyorsunuz Bundan Vazgeçin Yanlışınızı Görün Artık

 • English Users

  Antrenman kampına gidince yenme garantisi olmuyor. (Tabi yüksek ihtimalle galibiyet kesin) Ama antrenman kampından ziyade takım gücü, diziliş ve taktikler de önemli.

 • Turkish Users

  @Pep-Guardiola-Jousef bu oyunda format böyle,kamp atınca istersen çemiş gezeksporu al manchester city'ye bile fark atabilirsin,ben de baya müzdaribim bu kamp olaylarından 🙂
  Ama güzel bir kadro ve taktikle kamplara karşı bile etkili olabiliyorsun yenmek çok zor ama beraberlik kurtarabilirsin yani.

 • Turkish Users

  @Pep-Guardiola-Jousef Kötü kadro ile iyi taktik yaparak maç kazanabiliyoruz . Öyle olsa hep güclü takımlar kazanır ve herkez güclü takımı almak ister . Öyle birşey yok en adaletlisi böyle. Antreman kampıda oyunda var bunu önlemek istiyorsan lig ayarlarından kurdugun ligte kapatabilirsin .


 • Kardeşim düşünürsen aynı kadrolarıyla yapmadıkları için mardin real madrid i yenebilir.O na bakarsan MArdin spor a Ronaldonun ve orta seviye oyuncularının transfer yapmalarınıda yasaklayalım .Hangi akla hizmet ronalde juveyi bırakıp oraya gelebiliyor ?
  Yani As kadroyla maç yapmııyorlar Transfer sistemiyle geliştiriyorsun ve artık o takım mardinspordan çıkıyor :).Bu tüm menejerlik oyunlarında böyledir.TRANSFER SONUCU GELİŞTİRİRSİN EKİBİ.O takım artık Zidane nin REal madrid i değil @Pep-Guardiola-Jousef UN real madrid i oluyor

 • Turkish Moderator

  @Pep-Guardiola-Jousef Merhaba,

  Sırf antrenman kampına gitti diye bir takım galibiyet alamaz. Antrenman kampı sadece takım üzerinde 25% canlanma sağlar. Bunun haricinde taktikleriniz, takımın moral-form durumları ve saha durumu da son derece belirleyicidir. Kullandığınız üsluba dikkat edin ve forum kurallarını okuyun lütfen.

  İyi oyunlar.