• English Users

  ![Merhaba Sayın OSM Yetkilisi,

  harunow kayanskii osm kullanıcısı olarak 44 gün önce İngiltere Liginde herkese kapalı 14 arkadaşlarımız ile oynamak için özel Lig kurdum. Herbirimiz Oyunda on binlerce coin satın alarak arkadaş ortamımızda rekabeti arttırdık. Daha sonrasında ligler tamamlandı Ligi Manchester United ile 1. sırada şampiyon tamamladım ve şampiyonlar ligi biletini kaptım. Aynı ligde benimle beraber Manchester City, Watford ve Liverpool takımlarıda şampiyonlar ligi biletini kaptı.
  Daha sonra Benim Manchester United ile kadro değerim 4.853M ve kasamdada yaklaşık 3.610 M vardı. Fakat şampiyonlar ligine gruplar açıklandığında şunu farkettim.

  1- 3.610 M kasadaki param sıfırlanmış hesabımda hiç para kalmamış.ben transfer yapabileceğim diye ğaramı harcamadım. Sakladım ama şu an mağdur durumdayım.```
  code_text

  2- Aynı ligden geldiğim Manchester City, Watford ve Liverpool'un kasalarındaki para duruyor.
  3- Bizler aynı ligi bitirmişiz Manchester United-Manchester City ve Liverpool takımlarıyla beraber Şampiyonlar Ligi A grubundayız. Bu çok saçma zaten üçümüzde aynı ligden gelip aynı gruba düşmüş olmamız adaletli değil.
  4- Madem adaletli davranmak için kasamdaki paraya el koydunuz. Örnek veriyorum aynı kulalnıcımla Trabzonspor ile şampiyonlar ligine gittim. Benim kadro değerim Trabzonspor olarak 6.214 M, Benimle aynı grupta olan Real Madrid (theinvestor kulllanıcısı) kadro değeri 21.112M'dur.

  Lütfen şampiyonlar ligi başlamadan adil davranıp 3.610 Milyar dolar paramı kullanıcıma geri yükleyiniz Yoksa bu oyunu oynamamızın hiç bir anlamı kalmayacak. Arkadaşlarla lig oluşturmanın bir anlamı olmayacaktır.

  Ayrıca mevcut 3.610 milyar param arkadaşlarla katıldığımız ingiltere savaş liginde tesadüf bana Man utd çıktı ve faiz hesabında görülüyor ama normal hesaba aktarılamıyor.. yani sistem parayı yanlış lige göndermiş ama parayıda kullanmama izin vermiyor farazi bir para gözüküyor. OSM alt yapısı bu işleri çözemiyormu? Bizi neden mağdur ediyor. Okadar biriktirdiğim parayı keyifle niye harcayamıyorum. Teknik alt yapınızı lütfen düzeltin bizim keyfimizi alt üst etmeyiniz.. acilen 3.610. Milyar dolar nakit ligte biriktirdiğim oyun paramın şampiyonlar ligindeki Man.United takımıma yüklenmesini rica ediyorum... benim bu oyunda kalmam için bir mağduriyeti gideriniz lütfen..

  Sizlerden rica ediyorum ve en kısa sürede mailime cevabınızı bekliyorum.

  iyi çalışmalar](

 • Turkish Moderator

  @harunow-kayanskii

  Merhaba, bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler. Durum ilgili birimlere iletilmiştir. Gelecek sonuca göre bilgilendirileceksiniz.

  İyi oyunlar.