• Turkish Users

  Merhaba ios bir cihaz kullanıyorum,osm mobil uygulaması üzerinde mevcutta açık olan eski bir hesabım vardı. Yeni bir hesap açmak istiyordum ve pc üzerinden hesabıma giriş yaparak yeni bir hesap açmak için kullandığım hesabımı devre dışı bırak dedim ancak devre dışı bıraktıktan sonra mobil uygulama üzerinde yeni giriş ekranı beklerken aynı hesabım karşıma çıktı ve ekte göndereceğim fotoğraftaki hatayı alıyorum. Yeni bir hesapla oyuna başlamak için ne yapmam gerekiyor? Bu arada ilk defa forum sitesine bir yazı yazıyorum yanlış bir yere başlık açarsam kusura bakmayın.

  alt text

 • Turkish Moderator

  @zaman34za Merhaba,

  Yaşadığınız sorun için üzgünüz. Uygulamanızı tamamen sonlandırıp tekrar deneyiniz. Sorunun devamı halinde cihazınızdaki güncellemeleri kontrol ederek Ayarlar - Game Center'a girerek kapalı konuma getiriniz ve uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyerek işleminizi tekrar deneyiniz.

  Bunların kontrolü sonrasında sorununuz devam ederse, sorununuzu kullanıcı adınız ile birlikte tr.support@onlinesoccermanager.com adresine ekran görüntülerinizi de ekleyerek mail olarak atabilirsiniz. Yoğunluğa bağlı olmakla birlikte ortalama 72 saat içerisinde geri dönüş yapılacaktır, bu süreçte sabırlı olunuz.

  İyi oyunlar.