arda_boi61'in ligi 2(lütfen tamamen okuyun(


 • önceki raporu alta attım ve cevap verdikten sonra konuyu kapamayın da rahatça tartışalım.
  Dostum anlamıyorsun galiba, o sırada bir çözüm bulmamız gerekti ve bunu yaptık. Biz hata yaptıysak neden yardımcı olmuyorsun? Mesela; ligi kapatıp coinleri bana atabilirsiniz ama insanların parasına konmak size daha iyi geliyor. Uğraşmıyorsunuz en azından. Alt tarafı ligi kapatacaksın veya oyuncuları çıkartacaksın. Bu kadar zor mu? Bir insanın parasına konmaya değer mi? Bir kerecik yapsanız ne olur, ölür müsünüz? Ligtekileri atmayın, ligi kapatın. Adamlar oynamıyor zaten. Adam lig açıldığında girmiş ve bir kere bile girmemiş. Şaka gibi bir şey ya. AYRICA RİCA EDİYORUM TEKRARDAN ŞU KONUYU KİLİTLEMEYİNDE SİZİNLE SOHBET EDİP ÇÖZÜME ULAŞALIM.

  LİG NUMARASI(1845335)

  Merhabalar, bugün 18tl vererek Lig açtım ancak; davet sistemi çalışmadığı için 3-4 arkadaşım ve niceleri giremedi. Biz de zorunlu olarak ligi açtık ve lige tanımadığımız insanlar arkadaşlarımdan önce girdi. Bu 2.kez oldu artık yeter. Ya paramı karta iade edin ya da oyuncuları ligten atın ben arkadaşlarımla oynamak istiyorum. Yabancılarla değil.

  EĞER ÇIKARTMIYORSANIZ; PARAMI VERİN BÖYLE REZİLLİK OLMAZ.
  ÇIKARILMASINI İSTEDİKLERİM;
  tahaemir0
  Nikreters
  Kaya2134
  10_eren_12

 • Turkish Moderator

  @ardaboi_61 Merhaba,

  https://forum.onlinesoccermanager.com/topic/55848/arda_boi61-in-ligi/2

  Bu başlıkta verilen cevap oldukça net. Davet sistemiyle ilgili bahsettiğiniz problemi kendi başınıza çözmeye çalışmamalıydınız. Liginize giren oyuncuları çıkartma veya ligi iptal etme gibi birşey söz konusu olamaz.

  İyi oyunlar.