• Turkish Users

  ingiltere ligim vardi ve şampiyon olarak bitirdim 5000 menajer puan kazanmıştım ve o menajer puanımı kazanmak içinde para yatırdım menajer puanım ligimin tamamen bitmeasine rağmen gelmedi bu arada o ligim bitti yani boş slota döndü buna rağmen puanım gelmedi lütfen puanımı verin

 • Turkish Moderator

  @SEFAALTINTAŞ Merhaba, 4. menajer sayfanızda bitirdiğiniz 2 lig ve 1 turnuvanın puanları tam olarak profilinizde gözüküyor.

  OSM'de her bir menajer aynı profilde 4 farklı kulüp yönetebilir. 4 farklı kulüp için 4 tane kulüp sayfanız bulunmaktadır. Bu kulüp sayfalarından kazandığınız menajer puanları ayrı ayrı hesaplanmaktadır.

  Dört kulüp sayfasından en fazla menajer puanı biriktirdiğiniz sayfa ana sayfanızdaki sıralamanıza etki eder. Diğer üç kulüp sayfasında kazandıklarınız ise kulüp geçmişinizde gösterilir.

  Sıralamanıza etki eden menajer puanlarının hesaplanması ise şu şekilde olur:

  • Son 180 günde toplanan menajer puanlarının %100'ü sıralamanıza etki eder.
  • 180 günden sonraki 520 günde (180-700 gün arası) toplanan menajer puanları %1'i bulana kadar her gün azalan bir oranda sıralamanıza etki eder.
  • 700 günden daha eski bir zamanda toplanan menajer puanlarının %1'i sıralamaya etki eder.

  Liginiz biter birmez puanlarınız profilinizde gözükmüyorsa endişelenmeyin. Son 24 saat içinde bitirdiğiniz liglerin puanları 04:00 UTC saatinden önce profilinize yansımaz.

  İyi oyunlar.